Ring Pass Delft
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 15 dec -  zon 16 dec -  woe 19 dec -  zat 22 dec -  zat 5 jan - 

laat schema zien voor

16 december | Zaal Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 32691 ZAAL hdm MD5 - Leonidas MD3 5 10:05 10:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ZAALBLOK 34845 ZAAL Derby JD1 - Schiedam JD1 5 10:05 10:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
ZAALBLOK 44537 ZAAL HDS MC5 - Bleiswijk MC3 5 12:05 12:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
ZAALBLOK 36543 ZAAL Cartouche DA - Kieviten DA 5 14:05 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ZAALBLOK 35561 ZAAL Alecto H6 - HDS H4 5 14:05 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34148 ZAAL hdm MD6 - Wateringse veld MD4 5 10:05 10:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
ZAALBLOK 44004 ZAAL Roomburg MC6 - HUDITO MC4 5 12:05 12:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ZAALBLOK 36618 ZAAL Forcial HJ1 - Scoop Delft HJ1 5 16:05 16:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
ZAALBLOK 36835 ZAAL Ypenburg DJ1 - Schiedam DJ2 5 16:05 16:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1

16 december | Zaal Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA4 zaal 49239 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA2 28 13:50 14:50 BERGSCHENHOEK
Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MA4 zaal 49242 HV Bleiswijk MA1 28 13:10 14:10 BERGSCHENHOEK
Let op: Uittenue mee!   
Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MB12 zaal 46700 Noordwijk MB11 29 12:30 13:30 LEIDEN
Let op: Uittenue mee!   
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
MB12 zaal 46749 HGC MB12 29 13:10 14:10 LEIDEN
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
MB2 zaal 46782 Noordwijk MB12 18 15:20 16:10 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
MB2 zaal 46720 HC Pijnacker MB3 18 14:40 15:30 PIJNACKER
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
MC1 zaal 44160 Noordwijk MC1 39 11:50 13:00 NOORDWIJK ZH
Let op: Uittenue mee!   
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
MC1 zaal 44199 LOHC MC1 39 12:30 13:40 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal B
MC12 zaal 45166 Rijswijksche Hockey Club MC12 29 11:10 12:10 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MC12 zaal 45258 L.S.C. ALECTO MC12 29 11:50 12:50 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
MC3 zaal 43901 Klein Zwitserland MC5 24 12:05 13:00 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MC3 zaal 43979 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC1 24 12:45 13:40 'S-GRAVENHAGE
Blinkerd, Sporthal De
Seinpoststraat 150
2586HC 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MC4 zaal 44628 HV Bleiswijk MC3 5 10:55 11:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MC4 zaal 44585 HDS MC5 5 12:15 12:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MC6 zaal 44123 D.H.C. Hudito MC4 5 12:15 12:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
MC6 zaal 44080 Leidse Hockey Club Roomburg MC6 5 10:55 11:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
MD2 zaal 34009 D.H.C. Hudito MD2 46 08:50 10:10 HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MD2 zaal 33954 HC Voorne MD1 46 09:30 10:50 HELLEVOETSLUIS
Let op: Uittenue mee!   
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MD3 zaal 32841 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD2 24 12:10 13:05 ZEVENHUIZEN ZH
Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
MD3 zaal 32758 OMHC MD5 24 11:30 12:25 ZEVENHUIZEN ZH
Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
MD4 zaal 32733 R.H.V. Leonidas MD3 5 10:15 10:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
MD4 zaal 32641 hdm MD5 5 08:55 09:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
MD5 zaal 32383 LOHC MD9 0 10:20 10:50 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MD5 zaal 32449 Hockey Club Rotterdam MD10 0 09:40 10:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
MD6 zaal 34097 Wateringse veld MD4 5 10:15 10:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MD6 zaal 34050 hdm MD6 5 08:55 09:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MD7 zaal 34105 hdm MD7 20 10:00 10:50 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MD7 zaal 34118 HV Westland MD5 20 09:20 10:10 'S-GRAVENHAGE
Let op: Uittenue mee!   
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JC1 zaal 30562 HGC JC1 30 13:10 14:10 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH1
JC1 zaal 30576 Hockey Club Rotterdam JC1 30 11:10 12:10 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH1
JC2 zaal 43007 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC2 22 12:35 13:30 BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
JC2 zaal 43020 HC De IJssel JC1 22 13:15 14:10 BERKEL EN RODENRIJS
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
JC3 zaal 43164 LOHC JC5 27 11:40 12:40 LEIDERDORP
Bloemerd, Sporthal De
Bloemerd 1A
2353BZ LEIDERDORP
hal: Veld 1
JC3 zaal 43186 Leidse Hockey Club Roomburg JC4 27 12:20 13:20 LEIDERDORP
Bloemerd, Sporthal De
Bloemerd 1A
2353BZ LEIDERDORP
hal: Veld 1
JD1 zaal 34865 H.C. Derby JD1 5 08:55 09:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
JD1 zaal 34891 HC Schiedam JD1 5 10:15 10:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
JD12 zaal 35271 HC Ypenburg JD12 12 09:25 10:10 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JD12 zaal 35250 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD12 12 10:45 11:30 RIJSWIJK ZH
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JD2 zaal 34993 H.C. Derby JD2 38 10:20 11:30 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
JD2 zaal 34973 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JD1 38 11:00 12:10 HENDRIK-IDO-AMBACHT
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
JD3 zaal 35138 hdm JD4 17 09:20 10:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JD3 zaal 35116 HDS JD2 17 10:00 10:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)

16 december | Zaal Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 1 zaal 30602 Craeyenhout D1 12 17:15 18:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
Dames 1 zaal 30603 Hockey Club Rotterdam D1 12 15:15 16:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 3
Dames 3 zaal 30772 R.H.V. Leonidas D2 12 11:15 12:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 3
Dames 3 zaal 30776 Klein Zwitserland D2 12 13:15 14:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 1 (BvL)
Dames 4 zaal 36152 De Kieviten DA 5 14:15 14:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Dames 4 zaal 36153 V.M.H.C. CARTOUCHE DA 5 12:55 13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Dames Jong 1 zaal 36843 HC Ypenburg DJ1 5 16:15 16:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Dames Jong 1 zaal 36823 HC Schiedam DJ2 5 14:55 15:30 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 30637 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs H1 12 16:15 17:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 3
Heren 1 zaal 30627 L.S.C. ALECTO H1 12 14:15 15:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
Heren 12 zaal 30726 hdm H2 12 12:15 13:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 1 (BvL)
Heren 12 zaal 30745 Klein Zwitserland H2 12 10:15 11:00 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 1 (BvL)
Heren 2 zaal 35330 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs H2 23 15:55 16:50 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Heren 2 zaal 35282 LOHC H2 23 15:15 16:10 BERKEL EN RODENRIJS
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 2
Heren 4 zaal 35333 Rijswijksche Hockey Club H3 28 15:10 16:10 BERGSCHENHOEK
Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Heren 4 zaal 35488 Hockey Club Rotterdam H4 28 14:30 15:30 BERGSCHENHOEK
Ackers, Sporthal De
Groeneweg 27
2661AL BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
Heren 5 zaal 35405 L.S.C. ALECTO H6 5 14:15 14:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Heren 5 zaal 35407 HDS H4 5 12:55 13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
Heren Jong 1 zaal 35465 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 20 14:40 15:30 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Heren Jong 1 zaal 35529 R.H.V. Leonidas H18 20 15:20 16:10 ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Heren Jong 2 zaal 36657 Hockeyclub Barendrecht HJ4 0 15:00 15:30 BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Heren Jong 2 zaal 36670 Dopie HJ2 0 15:40 16:10 BARENDRECHT
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
Heren Jong 3 zaal 36649 Scoop Delft HJ1 5 16:15 16:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
Heren Jong 3 zaal 36647 MHV Forcial HJ1 5 14:55 15:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4


 
 
Instagram