Ring Pass Delft
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 23 mrt -  zon 24 mrt -  maa 25 mrt -  din 26 mrt -  zat 30 mrt - 

laat schema zien voor

23 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 16264 Huizer HC MA1 70 12:05 14:15 uit -   info
Meisjes A2 21393 HC De Hoeksche Waard MA1 16:30 17:30 DSW veld  info
Meisjes A3 21412 Goudse MHC MA2 14:45 15:45 Ruitenburg veld  info
Meisjes A4 21381 R.H.V. Leonidas MA3 30 15:00 16:30 uit -   info
Meisjes A5 21359 H.C. Derby MA3 40 16:35 17:45 uit -   info
Meisjes B1 22952 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MB1 30 12:45 14:15 uit -   info
Meisjes B2 22913 HCRB MB1 16:30 17:30 Rabo veld  info
Meisjes B3 22994 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB6 25 12:50 14:15 uit -   info
Meisjes B4 22968 HC Voorne MB4 50 12:10 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B5 22936 Goudse MHC MB5 15:30 16:00 DSW veld  info
Meisjes C1 54023 hdm MC2 11:30 12:30 Ruitenburg veld  info
Meisjes C2 54088 Hockey Club Rotterdam MC3 25 16:20 17:45 uit -   info
Meisjes C3 54033 HDS MC3 13:30 14:30 Rabo veld  info
Meisjes C4 54615 H.C. Derby MC5 40 11:35 13:15 uit -   info
Meisjes C5 54437 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC5 30 15:15 16:30 uit -   info
Meisjes C6 54856 Wateringse veld MC5 20 08:10 09:00 uit -   info
Meisjes D1 55400 D.H.C. Hudito MD1 10:30 11:30 DSW veld  info
Meisjes D2 55075 Craeyenhout MD3 30 09:15 10:45 uit -   info
Meisjes D3 55410 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD4 12:00 13:00 DSW veld  info
Meisjes D4 56030 HC Ypenburg MD6 15 12:00 12:45 uit -   info
Meisjes D5 56245 HC Pijnacker MD6 25 16:20 17:45 uit -   info
Meisjes D6 56280 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD9 25 12:50 14:15 uit -   info
Meisjes D7 55430 HC Voorne MD4 12:00 13:00 Rabo veld  info
Jongens A1 16191 BH&BC Breda JA1 13:15 14:15 Ruitenburg veld  info
Jongens A2 19070 D.H.C. Hudito JA2 16:30 17:15 Ruitenburg veld  info
Jongens B1 19735 HCRB JB1 35 12:25 14:00 uit -   info
  KNHB: LET OP: Locatie Bodegraven, Grutto 113  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B2 19718 V.M.H.C. CARTOUCHE JB2 20 12:40 14:00 uit -   info
Jongens B3 19754 MHC Forescate JB2 15:30 16:00 Rabo veld  info
Jongens C1 17665 Hockey Club Houten JC1 60 08:45 10:45 uit -   info
Jongens C2 52460 Goudse MHC JC1 40 09:05 10:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C3 52614 HC Pijnacker JC3 09:15 10:15 Stanislas veld  info
Jongens D1 53198 MHC Forescate JD1 09:45 10:45 Ruitenburg veld  info
Jongens D2 53203 HGC JD3 13:45 14:30 DSW veld  info
Jongens D3 53208 HC Alphen JD2 11:00 11:30 Rabo veld  info

23 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes E01 58504 HC Ypenburg M8E1 08:15 08:45 Rabo veld  info
  KNHB: Rabo AB  
Meisjes E02 59284 HC Feijenoord M8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
  KNHB: Velddeel AB  
Meisjes E03 58892 Dordrechtse Mixed Hockey Club M8E3 45 08:15 09:30 uit -   info
  KNHB: veld 4cd  
Meisjes E04 58519 Hockeyclub Barendrecht M8E5 09:30 10:00 Rabo veld  info
  KNHB: Rabo CD  
Meisjes E05 58459 Klein Zwitserland M8E6 25 07:50 08:45 uit -   info
Meisjes E06 59655 R.H.V. Leonidas ME8 30 09:45 10:45 uit -   info
Meisjes E07 59740 HDS ME10 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: Ruitenburg B  
Meisjes E08 59745 OMHC ME8 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: Ruitenburg C  
Meisjes E09 60141 Catwijck ME7 45 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes E10 60081 Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME14 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: Ruitenburg D  
Meisjes E11 60106 HV Bleiswijk ME5 30 09:00 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F1 60789 HC Schiedam MF3 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: DSW C  
Meisjes F2 61206 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF3 08:15 08:45 DSW veld  info
  KNHB: DSW C  
Meisjes F3 61486 Leidse Hockey Club Roomburg MF4 30 09:30 10:30 uit -   info
  KNHB: Veld 2B - na afloop veld opruimen  
Meisjes F4 61271 LOHC MF6 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: DSW D  
Meisjes F5 61653 HC Delfshaven MF1 25 08:05 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF1 - coolkids 62069 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs CK-MF5 0 07:45 08:45 BERKEL EN RODENRIJS info
MF4 - coolkids 61982 R.H.V. Leonidas CK-MF2 29 08:00 09:00 ROTTERDAM info
JF1 - coolkids 58102 OMHC CK-JF1 0 07:55 09:00 ROTTERDAM info
JF2 - coolkids 58130 Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-JF1 0 08:15 08:45 DELFT info
  KNHB: DSW B  
JF3 - coolkids 58320 Wateringse veld CK-JF2 0 09:10 10:00 'S-GRAVENHAGE info
Jongens E1 56586 HV Victoria J8E2 30 09:15 10:15 uit -   info
Jongens E2 56536 G.H.C. RAPID J8E2 09:30 10:00 Rabo veld  info
  KNHB: Rabo AB  
Jongens E3 56654 Leidse Hockey Club Roomburg J8E3 08:15 08:45 Rabo veld  info
  KNHB: Rabo CD  
Jongens E4 57122 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE6 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: Ruitenburg A  
Jongens E5 57382 MHC Forescate JE7 30 09:00 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E6 57362 HCRB JE2 35 09:10 10:15 uit -   info
  KNHB: Let op: veld B  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 57889 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF4 30 11:15 12:15 uit -   info
Jongens F2 57803 Dordrechtse Mixed Hockey Club JF1 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: DSW A  
Jongens F3 57845 HC Ypenburg JF3 15 09:00 09:45 uit -   info
Jongens F4 58051 Rijswijksche Hockey Club JF3 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: DSW B  


 
 
Instagram