Standen
Dames 1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Union D1 6 14 4 2 0 12 7 0
2 Almere D1 6 13 4 1 1 17 9 0
3 Schaerweijde D1 5 11 3 2 0 11 6 0
4 Xenios D1 6 10 3 1 2 16 14 0
5 Rood-Wit D1 6 9 3 0 3 7 8 0
6 Amstelveen D1 5 7 2 1 2 6 10 0
7 Alliance D1 6 7 1 4 1 10 9 0
8 Schiedam D1 6 6 1 3 2 8 10 0
9 QZ D1 6 5 1 2 3 9 11 0
10 Ring Pass Delft D1 6 5 1 2 3 7 9 0
11 Cartouche D1 6 5 1 2 3 6 10 0
12 Oss D1 6 2 0 2 4 10 16 0
  Overgangsklasse 
Dames 2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D3 6 15 5 0 1 16 8 0
2 Leonidas D3 6 13 4 1 1 23 8 0
3 Craeyenhout D2 6 13 4 1 1 20 13 0
4 Almere D2 6 12 4 0 2 16 14 0
5 HBS D2 6 10 3 1 2 19 10 0
6 Pinoké D3 6 10 3 1 2 14 11 0
7 Alecto D3 6 9 3 0 3 16 15 0
8 Alliance D2 6 7 2 1 3 14 20 0
9 Ring Pass Delft D2 6 5 1 2 3 13 15 0
10 AMVJ D2 6 5 1 2 3 8 21 0
11 Groen-Geel D2 6 3 1 0 5 9 19 0
12 HUDITO D3 6 1 0 1 5 6 20 0
  Overgangsklasse 
Dames 3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam D2 6 18 6 0 0 29 7 0
2 Zoetermeer D2 6 14 4 2 0 28 9 0
3 Ring Pass Delft D3 6 13 4 1 1 34 12 0
4 Leiden D3 6 12 4 0 2 23 11 0
5 Schiedam D2 6 12 4 0 2 15 7 0
6 Rotterdam D3 5 10 3 1 1 10 8 0
7 DSHC D2 6 9 3 0 3 10 14 0
8 Cartouche D2 6 7 2 1 3 13 24 0
9 Leonidas D6 6 3 1 0 5 7 17 0
10 hdm D3 6 2 0 2 4 8 27 0
11 Rijswijk D2 5 1 0 1 4 7 26 0
12 HGC D2 6 0 0 0 6 6 28 0
  1e klasse 
Dames 4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D8 6 15 5 0 1 23 6 0
2 Westland D2 5 15 5 0 0 18 4 0
3 Victoria D4 6 11 3 2 1 23 11 0
4 Dopie D2 6 10 3 1 2 11 7 0
5 Craeyenhout D4 6 10 3 1 2 7 6 0
6 DSHC D3 5 10 3 1 1 6 11 0
7 Ring Pass Delft D4 6 7 2 1 3 14 16 0
8 Groen-Geel D4 6 6 2 0 4 13 24 0
9 Pijnacker D2 6 6 2 0 4 9 21 0
10 Zoetermeer D3 6 4 1 1 4 10 13 0
11 Roomburg D4 6 4 1 1 4 9 15 0
12 HUDITO D4 6 2 0 2 4 6 15 0
  2e klasse 
Dames 5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pollux D2 6 15 5 0 1 20 5 0
2 Victoria D6 5 12 4 0 1 21 5 0
3 Victoria D5 6 12 4 0 2 16 9 0
4 Rotterdam D4 6 12 4 0 2 13 14 0
5 Ommoord D2 6 10 3 1 2 16 6 0
6 Derby D2 5 10 3 1 1 12 9 0
7 Schiedam D3 6 8 2 2 2 6 10 0
8 Groen-Geel D5 5 7 2 1 2 9 4 0
9 Dordrecht D2 6 7 2 1 3 11 18 0
10 Leonidas D9 6 3 1 0 5 7 17 0
11 Ring Pass Delft D5 6 3 1 0 5 9 22 0
12 Roomburg D5 5 0 0 0 5 3 24 0
  2e klasse 
Dames 6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria D9 6 14 4 2 0 12 4 0
2 Schiedam D7 6 12 4 0 2 14 8 0
3 Groen-Geel D9 6 11 3 2 1 25 9 0
4 DSHC D5 5 11 3 2 0 11 6 0
5 Leonidas D16 6 9 3 0 3 13 16 0
6 Leonidas D17 5 8 2 2 1 11 6 0
7 Leiden D8 6 8 2 2 2 7 7 0
8 Ring Pass Delft D6 6 8 2 2 2 13 14 0
9 Scoop Delft D2 6 6 1 3 2 11 10 0
10 HUDITO D6 6 4 1 1 4 4 12 0
11 Groen-Geel D10 6 4 1 1 4 3 11 0
12 Pijnacker D3 6 1 0 1 5 2 23 0
  3e klasse 
Dames Jong 1 (D8) 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft DJ1 5 15 5 0 0 24 3 0
2 Wateringse veld DJ1 5 15 5 0 0 20 4 0
3 Alphen DJ1 5 13 4 1 0 22 8 0
4 Alecto DJ1 6 13 4 1 1 18 8 0
5 Dopie DJ1 6 9 3 0 3 11 23 0
6 Ypenburg DJ1 6 6 2 0 4 18 20 0
7 Klein Zwitserland DJ1 5 4 1 1 3 8 11 0
8 Thor DJ1 6 4 1 1 4 5 19 0
9 Leiden DJ1 5 3 1 0 4 8 15 0
10 Westland DJ1 5 3 1 0 4 4 11 0
11 Victoria DJ2 6 3 1 0 5 7 23 0
  3e klasse 
Dames Jong 2 (D9) 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial DJ1 6 18 6 0 0 26 6 0
2 Leiden DJ2 6 15 5 0 1 27 11 0
3 Scoop Delft DJ1 6 12 4 0 2 22 10 0
4 Ring Pass Delft DJ2 5 12 4 0 1 14 7 0
5 DSHC DJ1 4 9 3 0 1 12 5 0
6 Dordrecht DJ1 5 7 2 1 2 14 17 0
7 Victoria DJ3 6 7 2 1 3 18 27 0
8 Krimpen DJ1 6 6 2 0 4 14 17 0
9 Dopie DJ2 6 6 2 0 4 12 22 0
10 Victoria DJ4 6 3 1 0 5 7 17 0
11 Zoetermeer DJ2 5 1 0 1 4 9 21 0
12 Rijswijk DJ1 5 1 0 1 4 6 21 0
  3e klasse 
Dames Jong 3 (D10) 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche DJ3 6 18 6 0 0 22 3 0
2 DSHC DJ2 6 15 5 0 1 27 8 0
3 Leonidas DJ3 6 15 5 0 1 13 4 0
4 Victoria DJ6 6 13 4 1 1 25 8 0
5 Victoria DJ5 6 12 4 0 2 17 13 0
6 Leiden DJ8 5 6 2 0 3 11 9 0
7 Dopie DJ3 6 6 2 0 4 18 20 0
8 Scoop Delft DJ2 5 6 2 0 3 9 15 0
9 Delfshaven DJ1 6 4 1 1 4 10 17 0
10 Ring Pass Delft DJ3 6 4 1 1 4 10 22 0
11 HUDITO DJ2 6 4 1 1 4 3 19 0
12 Leiden DJ7 6 0 0 0 6 6 33 0
  4e klasse 
Dames Jong 4 (D11) 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen DJ2 6 18 6 0 0 28 4 0
2 Berkel-Rodenrijs DJ3 6 16 5 1 0 27 8 0
3 Rotterdam DJ1 6 15 5 0 1 20 8 0
4 Leonidas DJ4 6 10 3 1 2 19 11 0
5 Leiden DJ10 4 9 3 0 1 9 8 0
6 Delfshaven DJ2 5 7 2 1 2 12 14 0
7 Klein Zwitserland DJ3 5 6 2 0 3 5 11 0
8 Leiden DJ9 5 6 2 0 3 8 20 0
9 Ring Pass Delft DJ4 6 4 1 1 4 10 16 0
10 HUDITO DJ3 5 1 0 1 4 1 10 0
11 Victoria DJ7 6 1 0 1 5 8 20 0
12 Victoria DJ8 4 0 0 0 4 6 23 0
  4e klasse 
Dames Veteranen A 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby D30B 5 15 5 0 0 22 4 0
2 Westland D30A 5 15 5 0 0 15 2 0
3 Cartouche D30C 6 12 4 0 2 11 8 0
4 IJssel D30A 6 10 3 1 2 13 11 0
5 Rotterdam D30C 5 9 3 0 2 14 6 0
6 HUDITO D30B 6 8 2 2 2 13 15 0
7 Ring Pass Delft D30A 6 7 2 1 3 10 10 0
8 hdm D30D 5 5 1 2 2 10 11 0
9 Rijswijk D30A 4 1 0 1 3 8 15 0
10 Ypenburg D30A 5 1 0 1 4 4 17 0
11 Victoria D30D 5 0 0 0 5 7 28 0
  2e klasse 
Dames Veteranen Dinsdag 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh DDA 4 12 4 0 0 31 4 0
2 Ring Pass Delft DDA 4 9 3 0 1 10 9 0
3 Zoetermeer DDA 4 7 2 1 1 6 3 0
4 Leonidas DDA 4 7 2 1 1 9 8 0
5 Berkel-Rodenrijs DDA 5 7 2 1 2 8 11 0
6 Victoria DDC 5 4 1 1 3 8 20 0
7 HCRB DDA 4 3 1 0 3 5 12 0
8 Voorne DDA 4 2 0 2 2 5 8 0
9 Voorhout DDA 4 2 0 2 2 3 10 0
  1e klasse 
Heren 1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen H1 5 15 5 0 0 19 7 0
2 Xenios H1 6 14 4 2 0 22 14 0
3 Reigers H1 5 12 4 0 1 16 9 0
4 Ring Pass Delft H1 5 12 4 0 1 11 8 0
5 Hilversum H1 6 7 2 1 3 12 18 0
6 Naarden H1 6 7 1 4 1 18 19 0
7 Breda H1 5 6 2 0 3 17 18 0
8 Zwolle H1 6 6 2 0 4 14 17 0
9 Leonidas H1 6 6 2 0 4 7 12 0
10 Helmond H1 6 5 1 2 3 12 16 0
11 Push H1 6 4 1 1 4 11 16 0
12 Alecto H1 6 3 1 0 5 10 15 0
  Overgangsklasse 
Heren 2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley H3 6 16 5 1 0 31 9 0
2 Amsterdam H5 6 14 4 2 0 25 9 0
3 Qui Vive H2 6 12 4 0 2 19 15 0
4 Amsterdam H8 6 12 4 0 2 16 12 0
5 Huizen H2 6 9 3 0 3 16 14 0
6 Leiden H2 6 9 3 0 3 12 12 0
7 Pinoké H3 6 7 2 1 3 17 13 0
8 VVV H2 6 7 2 1 3 11 20 0
9 Rood-Wit H2 5 6 2 0 3 12 8 0
10 Ring Pass Delft H2 6 5 1 2 3 9 13 0
11 Victoria H2 5 4 1 1 3 8 10 0
12 HIC H2 6 0 0 0 6 8 49 0
  Overgangsklasse 
Heren 3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zoetermeer H2 6 18 6 0 0 24 8 0
2 Cartouche H3 6 12 4 0 2 17 14 0
3 Berkel-Rodenrijs H2 6 12 4 0 2 19 18 0
4 HUDITO H2 6 10 3 1 2 13 15 0
5 DSHC H2 5 9 3 0 2 22 13 0
6 Kampong H4 5 9 3 0 2 20 12 0
7 HDS H2 6 7 2 1 3 14 17 0
8 Victoria H3 6 7 2 1 3 7 14 0
9 Klein Zwitserland H3 6 6 2 0 4 11 16 0
10 Ring Pass Delft H3 6 6 2 0 4 18 30 0
11 Leonidas H5 6 4 1 1 4 13 15 0
12 Groen-Geel H2 6 3 1 0 5 4 10 0
  1e klasse 
Heren 4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche H5 6 18 6 0 0 27 9 0
2 HGC H2 6 15 5 0 1 32 12 0
3 Victoria H4 5 10 3 1 1 16 8 0
4 Ring Pass Delft H4 6 10 3 1 2 8 10 0
5 Alphen H3 6 9 3 0 3 17 18 0
6 Schiedam H3 5 8 2 2 1 12 7 0
7 HDS H3 6 8 2 2 2 19 18 0
8 Leiden H4 4 5 1 2 1 14 14 0
9 Leonidas H7 6 4 1 1 4 14 20 0
10 Pollux H2 6 4 1 1 4 13 24 0
11 Roomburg H3 6 3 1 0 5 12 22 0
12 Alecto H3 6 3 1 0 5 8 30 0
  2e klasse 
Heren 5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft H5 6 15 5 0 1 17 9 0
2 Westland H2 6 13 4 1 1 23 12 0
3 Rotterdam H3 5 12 4 0 1 18 5 0
4 HUDITO H3 6 12 4 0 2 18 12 0
5 Leonidas H8 6 12 3 3 0 11 8 0
6 Alphen H2 5 8 2 2 1 13 8 0
7 Schiedam H4 6 7 2 1 3 10 10 0
8 Groen-Geel H4 6 5 1 2 3 10 20 0
9 DSHC H3 6 4 1 1 4 17 21 0
10 Dopie H2 6 3 0 3 3 9 18 0
11 Leiden H5 6 3 0 3 3 8 18 0
12 Alecto H4 6 2 0 2 4 8 21 0
  2e klasse 
Heren 6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO H9 6 16 5 1 0 24 9 0
2 Scoop Delft H3 6 15 5 0 1 16 4 0
3 Feijenoord H2 6 13 4 1 1 23 16 0
4 Groen-Geel H11 6 13 4 1 1 18 11 0
5 Rotterdam H6 6 10 3 1 2 13 11 0
6 DSHC H8 5 9 2 3 0 18 10 0
7 Ring Pass Delft H6 6 8 2 2 2 15 13 0
8 Pijnacker H3 6 4 1 1 4 17 18 0
9 Leiden H11 6 4 1 1 4 10 17 0
10 Leonidas H26 6 4 1 1 4 11 20 0
11 Leiden H9 5 1 0 1 4 9 18 0
12 Roomburg H6 6 1 0 1 5 6 33 0
  4e klasse 
Heren Jong 1 (H8) 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam HJ1 5 15 5 0 0 57 2 0
2 Leiden HJ1 5 15 5 0 0 27 5 0
3 Cartouche HJ1 6 13 4 1 1 13 4 0
4 Victoria HJ2 5 12 4 0 1 22 10 0
5 Leiden HJ2 5 9 3 0 2 11 13 0
6 DSHC HJ1 5 7 2 1 2 8 10 0
7 Victoria HJ1 4 6 2 0 2 11 26 0
8 Leonidas HJ1 6 5 1 2 3 7 31 0
9 Ring Pass Delft HJ1 5 3 1 0 4 7 14 0
10 Dopie HJ2 6 3 1 0 5 9 33 0
11 Dopie HJ3 6 2 0 2 4 4 21 0
12 Dopie HJ1 4 0 0 0 4 8 15 0
  2e klasse 
Heren Jong 2 (H9) 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft HJ2 6 13 4 1 1 34 8 0
2 Alkemade HJ1 5 13 4 1 0 22 8 0
3 Klein Zwitserland HJ2 5 12 4 0 1 21 6 0
4 Waddinxveen HJ1 5 12 4 0 1 20 8 0
5 Zoetermeer HJ2 6 9 3 0 3 19 18 0
6 Souburgh HJ1 5 7 2 1 2 18 14 0
7 Schiedam HJ2 6 7 2 1 3 16 20 0
8 Scoop Delft HJ1 6 6 2 0 4 11 14 0
9 Scoop Delft HJ2 6 5 1 2 3 8 16 0
10 Voorhout HJ1 5 4 1 1 3 8 13 0
11 HUDITO HJ1 3 3 1 0 2 3 7 0
12 Barendrecht HJ2 6 1 0 1 5 4 52 0
  5e klasse 
Heren Veteranen A 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden H35A 6 18 6 0 0 23 4 0
2 hdm H35A 6 12 4 0 2 20 11 0
3 Kikkers H35A 6 12 4 0 2 16 12 0
4 Bloemendaal H35B 6 11 3 2 1 15 13 0
5 Schiedam H35A 6 9 2 3 1 14 11 0
6 Roomburg H35A 6 8 2 2 2 12 9 0
7 Victoria H35A 6 8 2 2 2 14 16 0
8 Ring Pass Delft H35A 6 8 2 2 2 13 15 0
9 hdm H35B 6 7 2 1 3 11 11 0
10 Cartouche H35A 6 5 1 2 3 13 16 0
11 Amsterdam H35B 6 3 1 0 5 9 19 0
12 Klein Zwitserland H35B 6 0 0 0 6 6 29 0
  Overgangsklasse 
Heren Veteranen B 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda H35A 6 18 6 0 0 26 11 0
2 Cartouche H35F 6 16 5 1 0 26 11 0
3 HUDITO H35B 6 12 4 0 2 22 12 0
4 Ommoord H35A 6 12 4 0 2 14 12 0
5 Victoria H35B 6 11 3 2 1 12 8 0
6 Spijkenisse H35B 6 10 3 1 2 23 13 0
7 Ring Pass Delft H35B 6 10 3 1 2 19 10 0
8 Barendrecht H35A 6 9 3 0 3 17 13 0
9 Rijswijk H35B 6 7 2 1 3 18 10 0
10 Klein Zwitserland H35F 6 7 2 1 3 12 13 0
11 Schiedam H35D 6 4 1 1 4 11 22 0
12 Rotterdam H35F 6 3 1 0 5 11 26 0
13 Derby H35B 6 3 1 0 5 7 31 0
14 Cartouche H35G 6 0 0 0 6 5 31 0
  3e klasse