Standen
Jongens A1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch JA1 6 16 5 1 0 29 9 0
2 Loenen JA1 6 10 3 1 2 23 10 0
3 Ring Pass Delft JA1 6 9 3 0 3 23 13 0
4 Soest JA1 6 0 0 0 6 5 48 0
  Landelijke Subtopklasse 
Jongens A2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche JA2 4 12 4 0 0 17 4 0
2 Ring Pass Delft JA2 4 9 3 0 1 19 12 0
3 Rijswijk JA2 4 6 2 0 2 10 11 0
4 Westland JA2 4 3 1 0 3 11 17 0
5 HUDITO JA2 4 0 0 0 4 7 20 0
  2e klasse 
Jongens B1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JB1 6 15 5 0 1 21 7 0
2 Ring Pass Delft JB1 6 12 4 0 2 21 14 0
3 Shinty JB1 6 10 3 1 2 10 10 0
4 FIT JB1 6 8 2 2 2 11 15 0
5 Amsterdam JB2 6 4 1 1 4 11 17 0
6 Cartouche JB2 6 3 1 0 5 7 18 0
  Landelijke Subtopklasse 
Jongens B2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft JB2 5 15 5 0 0 22 4 0
2 Alphen JB2 5 9 3 0 2 24 10 0
3 Waddinxveen JB1 5 9 3 0 2 21 14 0
4 Berkel-Rodenrijs JB2 5 9 3 0 2 14 15 0
5 HDS JB2 5 3 1 0 4 11 28 0
6 Zoetermeer JB2 5 0 0 0 5 2 23 0
  2e klasse 
Jongens B3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen JB1 5 15 5 0 0 28 9 0
2 Cartouche JB6 5 12 4 0 1 19 7 0
3 Bleiswijk JB2 5 9 3 0 2 25 16 0
4 Berkel-Rodenrijs JB3 5 4 1 1 3 9 17 0
5 Ring Pass Delft JB3 5 3 1 0 4 9 22 0
6 Gouda JB2 5 1 0 1 4 6 25 0
  4e klasse 
Jongens C1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland JC1 5 15 5 0 0 26 3 0
2 Cartouche JC1 5 10 3 1 1 17 9 0
3 Roomburg JC1 5 9 3 0 2 13 15 0
4 HGC JC1 5 5 1 2 2 14 16 0
5 Zoetermeer JC1 5 4 1 1 3 10 13 0
6 Ring Pass Delft JC1 5 0 0 0 5 7 31 0
  Topklasse 
Jongens C2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft JC2 5 15 5 0 0 42 4 0
2 Capelle JC1 5 10 3 1 1 36 14 0
3 Cartouche JC4 5 10 3 1 1 16 10 0
4 Wateringse veld JC1 5 6 2 0 3 21 15 0
5 Ypenburg JC3 5 3 1 0 4 7 28 0
6 Pijnacker JC2 5 0 0 0 5 3 54 0
  3e klasse 
Jongens C3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijswijk JC3 5 15 5 0 0 29 4 0
2 Goeree Overflakkee JC1 5 10 3 1 1 16 6 0
3 Leiden JC5 5 8 2 2 1 7 10 0
4 Ring Pass Delft JC3 5 6 2 0 3 11 15 0
5 Wateringse veld JC2 5 4 1 1 3 9 12 0
6 Rotterdam JC6 5 0 0 0 5 6 31 0
  5e klasse 
Meisjes A1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MA1 6 13 4 1 1 19 12 0
2 Zoetermeer MA1 6 13 4 1 1 15 8 0
3 Spandersbosch MA1 6 7 2 1 3 12 12 0
4 Alkmaar MA1 6 1 0 1 5 3 17 0
  Landelijke Subtopklasse 
Meisjes A2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker MA2 5 13 4 1 0 16 5 0
2 Ring Pass Delft MA2 5 10 3 1 1 13 9 0
3 Leonidas MA3 5 7 2 1 2 12 6 0
4 Leiden MA3 5 6 1 3 1 4 6 0
5 Rotterdam MA3 5 4 1 1 3 4 7 0
6 Berkel-Rodenrijs MA2 5 1 0 1 4 2 18 0
  2e klasse 
Meisjes A3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MA4 5 11 3 2 0 21 9 0
2 Pijnacker MA6 5 11 3 2 0 11 5 0
3 Ring Pass Delft MA3 5 9 2 3 0 13 3 0
4 Westland MA4 5 5 1 2 2 6 8 0
5 Schiedam MA4 5 3 1 0 4 4 16 0
6 Cartouche MA5 5 1 0 1 4 6 20 0
  5e klasse 
Meisjes A4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto MA4 5 15 5 0 0 19 5 0
2 Roomburg MA3 5 10 3 1 1 16 1 0
3 Ring Pass Delft MA4 5 10 3 1 1 15 5 0
4 Alkemade MA2 5 4 1 1 3 12 18 0
5 HGC MA5 5 4 1 1 3 5 22 0
6 Voorhout MA4 5 0 0 0 5 3 19 0
  5e klasse 
Meisjes B1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriƫrs MB1 6 18 6 0 0 36 3 0
2 Naarden MB1 6 13 4 1 1 18 12 0
3 Saxenburg MB1 6 9 3 0 3 11 13 0
4 Qui Vive MB1 6 7 2 1 3 11 16 0
5 Ring Pass Delft MB1 6 5 1 2 3 14 23 0
6 Roomburg MB1 6 0 0 0 6 9 32 0
  Landelijke Subtopklasse 
Meisjes B2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MB2 5 15 5 0 0 27 4 0
2 Waddinxveen MB1 5 12 4 0 1 22 4 0
3 Cartouche MB4 5 9 3 0 2 9 10 0
4 Alphen MB4 5 4 1 1 3 13 19 0
5 HCRB MB2 5 3 1 0 4 6 15 0
6 Rotterdam MB9 5 1 0 1 4 6 31 0
  3e klasse 
Meisjes B3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Craeyenhout MB3 5 13 4 1 0 22 8 0
2 Wateringse veld MB2 5 10 3 1 1 11 5 0
3 Ring Pass Delft MB3 5 9 3 0 2 13 5 0
4 HDS MB3 5 6 2 0 3 13 8 0
5 Westland MB3 5 6 2 0 3 11 16 0
6 Rotterdam MB8 5 0 0 0 5 4 32 0
  3e klasse 
Meisjes B4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MB4 5 15 5 0 0 30 3 0
2 Bleiswijk MB2 5 12 4 0 1 18 7 0
3 Rotterdam MB10 5 6 2 0 3 8 14 0
4 Berkel-Rodenrijs MB6 5 6 2 0 3 5 16 0
5 Pijnacker MB4 5 3 1 0 4 11 16 0
6 hdm MB8 5 3 1 0 4 3 19 0
  4e klasse 
Meisjes B5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB4 5 15 5 0 0 20 9 0
2 Craeyenhout MB4 5 12 4 0 1 30 8 0
3 Wateringse veld MB3 5 6 2 0 3 11 20 0
4 Ring Pass Delft MB5 5 6 2 0 3 10 21 0
5 Klein Zwitserland MB6 5 4 1 1 3 11 15 0
6 HDS MB4 5 1 0 1 4 3 12 0
  4e klasse 
Meisjes B6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland MB7 4 12 4 0 0 16 0 0
2 Craeyenhout MB5 4 7 2 1 1 10 11 0
3 hdm MB11 4 4 1 1 2 4 4 0
4 HDS MB6 4 3 1 0 3 5 10 0
5 Ring Pass Delft MB6 4 3 1 0 3 4 14 0
  6e klasse 
Meisjes C1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby MC1 5 13 4 1 0 9 2 0
2 HGC MC1 5 10 3 1 1 9 6 0
3 Ring Pass Delft MC1 5 9 3 0 2 14 7 0
4 Rotterdam MC2 5 5 1 2 2 7 9 0
5 Rijswijk MC1 5 4 1 1 3 8 13 0
6 Forescate MC1 5 1 0 1 4 3 13 0
  Subtopklasse 
Meisjes C2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MC2 5 15 5 0 0 28 2 0
2 HDS MC2 5 10 3 1 1 9 7 0
3 Ypenburg MC4 5 7 2 1 2 7 10 0
4 HUDITO MC2 5 6 2 0 3 7 12 0
5 Schiedam MC3 5 3 1 0 4 7 12 0
6 Westland MC4 5 3 1 0 4 4 19 0
  3e klasse 
Meisjes C3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Delfshaven MC1 5 15 5 0 0 24 12 0
2 Ring Pass Delft MC3 5 10 3 1 1 19 6 0
3 Westland MC5 5 9 3 0 2 14 14 0
4 Wateringse veld MC3 5 7 2 1 2 18 7 0
5 Rijswijk MC4 5 3 1 0 4 5 22 0
6 Spijkenisse MC3 5 0 0 0 5 7 26 0
  4e klasse 
Meisjes C4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MC8 5 15 5 0 0 10 4 0
2 Cartouche MC4 5 10 3 1 1 25 4 0
3 Derby MC6 5 9 3 0 2 14 16 0
4 HGC MC4 5 6 2 0 3 12 10 0
5 Ring Pass Delft MC4 5 3 1 0 4 7 18 0
6 Pijnacker MC3 5 1 0 1 4 6 22 0
  4e klasse 
Meisjes C5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDS MC4 5 12 4 0 1 19 10 0
2 Ring Pass Delft MC5 5 12 4 0 1 17 11 0
3 HGC MC5 5 9 3 0 2 22 14 0
4 Westland MC6 5 9 3 0 2 17 12 0
5 Wateringse veld MC4 5 3 1 0 4 12 23 0
6 Cartouche MC7 5 0 0 0 5 7 24 0
  5e klasse 
Meisjes C6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MC6 5 13 4 1 0 23 2 0
2 Wateringse veld MC5 5 12 4 0 1 20 9 0
3 Klein Zwitserland MC11 5 9 3 0 2 19 11 0
4 HDS MC6 5 5 1 2 2 12 5 0
5 Craeyenhout MC6 5 4 1 1 3 14 17 0
6 Rotterdam MC14 5 0 0 0 5 0 44 0
  6e klasse