Ring Pass Delft
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 23 sep -  zon 24 sep -  zat 30 sep -  zon 1 okt -  din 3 okt - 

laat schema zien voor

24 september | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 01 11657 R.H.V. Leonidas D1 30 10:15 12:45 uit -   info
Dames 02 11471 THC Hurley D3 09:30 11:00 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Peter van Oostrom en Martin Hage
Dames 03 11806 HC Schiedam D2 25 09:20 10:45 uit -   info
  KNHB: NB: Gewijzigde aanvangstijd !  
Let op: Uittenue mee!   
Dames 04 14686 HV Victoria D4 30 11:15 12:45 uit -   info
  KNHB: DA fluiten  
Dames 05 15654 Rijswijksche Hockey Club D4 10 11:35 12:45 uit -   info
Dames 06 15457 LOHC D8 13:45 14:30 Rabo veld  info
Fluiten: Eva Vredenberg (Dames 08) en Kamiela Vallenduuk (Dames 08)
Dames 07 19165 LOHC DJ18 40 14:35 16:00 uit -   info
Dames 08 16423 DSHC DJ5 10:15 11:00 Rabo veld  info
Fluiten: Team Dames 6
Dames Veteranen A 18190 Noordwijk DA 12:15 13:00 Rabo veld  info
Fluiten: Maartje van Seijen (Dames 02) en Floor Beets (Dames 02)
Heren 1 11654 VMHC Pollux H1 12:45 14:45 Ruitenburg veld  info
Heren 2 11477 Pinok√© H5 11:15 12:45 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Koen Dantuma (Heren Veteranen A) en Robert Stewart (Heren Veteranen A)
Heren 3 11745 HC Schiedam H3 08:30 09:30 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Erik Neijzen en Gert Noordam
Heren 4 12938 HV Victoria H5 30 11:15 12:45 uit -   info
  KNHB: H3 fluiten  
Heren 5 13380 HC Schiedam H5 13:45 14:30 DSW veld  info
Fluiten: Caspar Laar (Heren Veteranen B) en Christiaan Beekhuis (Heren Veteranen B)
Heren 6 18997 LOHC HJ10 40 14:35 16:00 uit -   info
Heren 7 13877 Groen-Geel H11 12:15 13:00 DSW veld  info
Fluiten: Daan Hobbelen (Heren 5) en Peter-Jan Soeters (Heren 5)
Heren 8 18915 Hockey Club Rotterdam H8 25 15:05 16:15 uit -   info
Heren Veteranen A 21968 hdm HA 15:30 16:15 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Wim Koning (Heren Veteranen B)
Heren Veteranen B 17452 hdm HD 10:15 11:00 DSW veld  info
Fluiten: Robbert-jan Eijk (Heren 3) en Stephan van Dam (Heren 3)

24 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Funkey G1 !Reservering 09:30 Rabo veld  info
Movella trainingen


 
 
Instagram