Ring Pass Delft
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 25 nov -  zon 26 nov -  din 28 nov -  zat 9 dec -  zon 10 dec - 

laat schema zien voor

25 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 23333 HV Victoria MA1 30 14:30 16:00 uit -   info
Meisjes A2 23500 LOHC MA2 16:00 17:00 DSW veld  info
Fluiten: Sergey Melnikov en Erik Neijzen
Meisjes A3 23760 HC Ypenburg MA4 16:30 17:30 Rabo veld  info
Fluiten: Michel Sjamaar en Team Heren 1
Meisjes A4 23893 HC Schiedam MA3 25 13:35 15:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A5 24126 HV Westland MA2 14:30 15:00 Stanislas veld  info
Fluiten: Ruby Eikelenboom (Dames 04) en Team Dames 4
Meisjes B1 25860 Craeyenhout MB1 11:30 12:30 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Willy Steenbakkers en Peter van Oostrom
Meisjes B2 24768 MHC Voorhout MB2 12:30 13:30 Stanislas veld  info
Fluiten: Team Heren 1 en Dennis Bunschoten
Meisjes B3 24892 HV Bleiswijk MB1 30 09:15 10:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4 25105 MHC Voorhout MB3 35 13:10 14:45 uit -   info
Meisjes B5 25572 MHC Voorhout MB4 35 14:40 16:15 uit -   info
Meisjes B6 25565 HDS MB4 16:15 17:15 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Team Heren 1
Meisjes B7 26184 HCGO MB1 60 11:00 12:30 uit -   info
Meisjes C1 26359 HGC MC1 09:45 10:45 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Mees Lodder en Leon Plomp
Meisjes C2 26695 MHV Evergreen MC1 30 10:45 12:15 uit -   info
Meisjes C3 26842 Catwijck MC3 14:45 15:45 Ruitenburg veld  info
Fluiten: Jamay Tanahatoe (Dames 02) en Emma Dijkhuis (Dames 3)
Meisjes C4 26849 HC Alphen MC3 13:00 14:00 DSW veld  info
Fluiten: Eva Vredenberg (Dames 08) en Nine Engering (Dames 05)
Meisjes C5 27759 Leidse Hockey Club Roomburg MC6 15:15 16:00 Rabo veld  info
Fluiten: Janwillem Hoftijzer (Trimhockey wo) en Ingrid Limberger
Meisjes C6 28326 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC11 25 16:50 17:45 uit -   info
Meisjes D1 28547 Rijswijksche Hockey Club MD1 10 15:05 16:15 uit -   info
  KNHB: RHC grotendeels rookvrij  
Meisjes D2 34670 D.H.C. Hudito MD2 15 07:45 09:00 uit -   info
Meisjes D3 28703 Craeyenhout MD5 09:30 10:30 Stanislas veld  info
Fluiten: Jaap-Harm Westhuis en Enno Vitner
Meisjes D4 28707 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 12:30 13:00 Rabo veld  info
Fluiten: Lizette van Zuilen (Trimhockey wo) en Ruud Sprock
Meisjes D5 29391 L.S.C. ALECTO MD7 13:30 14:30 Rabo veld  info
Fluiten: Team Ma3
Meisjes D6 28846 Wateringse veld MD2 20 09:25 10:45 uit -   info
Meisjes D7 29055 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD8 08:00 09:00 Stanislas veld  info
Fluiten: Emilie van Daal (Meisjes B1) en Anouk Buijs (Meisjes B1)
Jongens A1 25830 MHC MEP JA1 13:15 14:15 Ruitenburg veld  info
Jongens A2 20599 Rijswijksche Hockey Club JA1 10 13:20 14:30 uit -   info
  KNHB: Let op: aanvangstijd 14:30 ipv 14:15 RHC grotendeels rookvrij  
Jongens A3 20748 Leidse Hockey Club Roomburg JA3 15:30 16:30 Stanislas veld  info
Fluiten: Team Heren 1 en Erik de Vries
Jongens B1 25781 Maastrichtse Hockey Club MHC JB1 11:30 12:30 DSW veld  info
Jongens B2 21172 L.S.C. ALECTO JB2 30 09:45 11:15 uit -   info
Jongens B3 21368 Hockeyclub Alkemade JB1 30 14:00 15:00 uit -   info
Jongens C1 21837 HV Victoria JC2 30 16:15 17:45 uit -   info
Jongens C2 21865 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC1 30 09:15 10:45 uit -   info
Jongens C3 22163 HC Pijnacker JC2 25 16:05 17:30 uit -   info
Jongens C4 22558 LOHC JC5 14:30 15:30 DSW veld  info
Fluiten: Hans Risseeuw en Team Jb1
Jongens D1 22693 HGC JD1 10:00 11:00 DSW veld  info
Fluiten: Jan Jol en Team Heren 1
Jongens D2 22939 HC Ypenburg JD2 10:45 11:30 Rabo veld  info
Fluiten: Govert Leijdens (Jongens A1) en Felker Jonkers (Jongens A1)
Jongens D3 23190 hdm JD6 11:00 12:00 Stanislas veld  info
Fluiten: Pieter Hulsmans (Zaal JA3) en Wijnand Hoofs (Zaal JA3)

25 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes E01 31706 Hockeyclub Barendrecht M8E1 09:30 10:00 Rabo veld  info
  KNHB: veld c/d  
Meisjes E02 31770 Craeyenhout M8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes E03 31695 MHV Evergreen M8E1 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes E04 31766 Hockey Club Rotterdam M8E6 08:15 08:45 Rabo veld  info
  KNHB: veld c/d  
Meisjes E05 32164 Klein Zwitserland M8E8 25 07:50 08:45 uit -   info
Meisjes E06 32781 V.M.H.C. CARTOUCHE ME7 20 09:20 10:10 uit -   info
Meisjes E07 32841 Hockey Club Rotterdam ME17 25 07:50 08:45 uit -   info
Meisjes E08 33356 Rijswijksche Hockey Club ME8 08:15 08:45 Rabo veld  info
  KNHB: veld a  
Meisjes E09 32851 Leidse Hockey Club Roomburg ME5 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: veld d  
Meisjes E10 32762 D.H.C. Hudito ME5 08:15 08:45 Rabo veld  info
  KNHB: veld b  
Meisjes E11 32824 HDS ME12 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: veld c  
Meisjes F1 34286 V.M.H.C. CARTOUCHE MF1 20 12:30 13:20 uit -   info
Meisjes F2 34294 VMHC Pollux MF1 30 09:30 10:30 uit -   info
Meisjes F3 34319 Dordrechtse Mixed Hockey Club MF2 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: veld c  
Meisjes F4 34318 HV Westland MF4 08:15 08:45 DSW veld  info
  KNHB: veld a  
Meisjes F5 34317 Klein Zwitserland MF9 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: veld d  
Meisjes F6 34290 HC Voorne MF2 50 08:40 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF1 - coolkids 35435 Hockey Club Rotterdam CK-MF9 15 08:30 09:00 SCHIEDAM info
MF2 - coolkids 35430 D.H.C. Hudito CK-MF1 15 08:30 09:00 SCHIEDAM info
MF3 - coolkids 20159 OMHC CK-MF4 0 08:30 09:00 DELFT info
JF1 - coolkids 34909 R.H.V. Leonidas CK-JF2 0 08:30 09:00 ROTTERDAM info
JF2 - coolkids 34947 Hockey Club Rotterdam CK-JF2 15 08:30 09:00 SCHIEDAM info
JF3 - coolkids 20378 OMHC CK-JF2 15 07:55 09:00 SCHIEDAM info
Jongens E1 29783 LOHC J8E1 40 09:20 10:30 uit -   info
  KNHB: veld 2AB  
Jongens E2 29781 R.H.V. Leonidas J8E2 09:30 10:00 Rabo veld  info
  KNHB: veld a/b  
Jongens E3 30302 HGC JE4 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: veld a  
Jongens E4 30283 Klein Zwitserland JE10 08:30 09:00 Ruitenburg veld  info
  KNHB: veld b  
Jongens E5 30289 V.M.H.C. CARTOUCHE JE7 20 08:10 09:00 uit -   info
Jongens E6 30255 HGC JE5 25 09:50 10:45 uit -   info
  KNHB: veld A, delft rood shirt  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 31053 V.M.H.C. CARTOUCHE JF2 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: veld a  
Jongens F2 31047 Wateringse veld JF1 20 11:25 12:15 uit -   info
Jongens F3 30880 HC Delfshaven MIX F1 09:20 09:50 DSW veld  info
  KNHB: veld b  


 
 
Instagram