Wedstrijdschema

Jongens F
MF1 zaal - Wateringse veld MF2
09:30
Thuis
MF1 zaal - Roomburg MF1
10:50
Thuis
MF2 zaal - Hudito MF1
09:30
Uit
MF2 zaal - Alecto MF2
10:10
Uit
MF3 zaal - OMHC MF1
11:30
Uit
MF3 zaal - HC Schiedam MF1
12:10
Uit
MF4 zaal - HDS MF2
10:10
Uit
MF4 zaal - Alphen MF3
10:50
Uit
Meisjes A
MA1 zaal - HGC MA1
16:10
Uit
MA1 zaal - LOHC MA1
18:10
Uit
MA12 Zaal - Klein Zwitserland MA11
15:30
Uit
MA12 Zaal - LOHC MA11
16:10
Thuis
MA4 zaal - Wateringse veld MA2
12:10
Thuis
MA4 zaal - Spijkenisse MA2
12:50
Thuis
MA5 zaal - LOHC MA5
15:30
Thuis
MA5 zaal - Forescate MA4
16:50
Thuis
Meisjes B
MB1 zaal - Alphen MB1
15:30
Uit
MB1 zaal - Rotterdam MB2
16:10
Thuis
MB3 zaal - Rijswijk MB4
15:30
Thuis
MB3 zaal - Cartouche MB4
16:50
Thuis
Meisjes C
MC4 zaal - Noordwijk MC4
16:10
Thuis
MC4 zaal - LOHC MC8
16:50
Uit
MC6 zaal - Wateringse veld MC4
13:30
Uit
MC6 zaal - HDS MC5
14:50
Thuis
Meisjes E
M6E2 zaal - Wateringse veld M6E2
11:30
Thuis
M6E2 zaal - HDS M6E5
12:50
Thuis
M6E3 zaal - HV Westland M6E1
09:30
Uit
M6E3 zaal - Wateringse veld M6E1
10:10
Thuis
M6E4 zaal - Barendrecht M6E7
11:30
Uit
M6E4 zaal - Schoonhoven M6E1
12:50
Thuis
M6E5 zaal - Pijnacker M6E1
11:30
Uit
M6E5 zaal - Victoria M6E2
12:50
Thuis
M6E6 zaal - Gouda M6E3
09:30
Thuis
M6E6 zaal - HC Schiedam M6E4
10:50
Thuis
M8E2 zaal - Barendrecht M8E2
11:30
Uit
M8E2 zaal - HDS M8E1
12:10
Thuis
M8E3 zaal - R.G.H.C. Tempo '34 M8E2
16:25
Thuis
M8E3 zaal - OMHC M8E4
17:05
Uit
M8E4 zaal - BerkelRodenrijs M8E3
13:30
Uit
M8E4 zaal - Gouda M8E4
14:10
Thuis
M8E5 zaal - HV Westland M8E4
09:30
Thuis
M8E5 zaal - Krimpen M8E2
10:50
Thuis
Heren
H1 zaal - Rijswijk H1
18:20
Uit
H1 zaal - LOHC H1
20:00
Thuis
Jongens A
JA1 zaal - HC Schiedam JA1
17:10
Uit
JA1 zaal - HDS JA1
17:50
Uit
Jongens B
JB1 zaal - Leonidas JB1
15:30
Uit
JB1 zaal - BerkelRodenrijs JB1
16:10
Uit
JB2 zaal - Cartouche JB3
17:30
Uit
JB2 zaal - Klein Zwitserland JB2
18:10
Thuis
Jongens C
JC1 zaal - Leonidas JC1
15:30
Thuis
JC1 zaal - Dordrecht JC1
16:10
Thuis
Jongens E
J6E2 zaal - Ypenburg J6E2
09:30
Uit
J6E2 zaal - BerkelRodenrijs J6E2
10:10
Thuis
J6E4 zaal - Rijswijk J6E3
09:30
Thuis
J6E4 zaal - hdm J6E5
10:50
Thuis
J8E2 zaal - BerkelRodenrijs J8E3
11:30
Uit
J8E2 zaal - Hudito J8E2
12:10
Thuis
Jongens F
JF2 zaal - Wateringse veld JF1
09:00
Thuis
JF2 zaal - Hudito JF1
09:40
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Wateringse veld MF2 - Roomburg MF1
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Schiedam M6E4 - Gouda M6E3
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL hdm J6E5 - Rijswijk J6E3
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Krimpen M8E2 - Westland M8E4
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Wateringse veld M6E2 - HDS M6E5
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Pijnacker M6E1 - Victoria M6E2
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Barendrecht M6E7 - Schoonhoven M6E1
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Wateringse veld MC4 - HDS MC5
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Forescate MA4 - Leiden MA5
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Cartouche MB4 - Rijswijk MB4
16:10
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten