Ring Pass Delft
Meisjes A3 - 2e klasse

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach José van Kesteren email
Coach Carl Ghielen email
Trainer Pim Tazelaar email
Manager Wencke van Renssen email
Manager Lydia Schraven email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mrt 23879 Wateringse veld MA2
20
uit route
17 mrt 23761 Klein Zwitserland MA2
thuis
24 mrt 23705 D.H.C. Hudito MA2
15
uit route
7 apr 23762 Hockeyclub Barendrecht MA2
thuis
14 apr 23644 V.M.H.C. CARTOUCHE MA3
20
uit route
21 apr 23763 Berkel Rodenrijs MA3
thuis
19 mei 23889 HC Ypenburg MA4
15
uit route
26 mei 23764 Wateringse veld MA2
thuis
2 jun 23715 Klein Zwitserland MA2
25
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland MA2 5 15 5 0 0 21 5 0
2 Berkel-Rodenrijs MA3 5 12 4 0 1 12 6 0
3 Cartouche MA3 5 9 3 0 2 15 8 0
4 HUDITO MA2 5 8 2 2 1 5 4 0
5 Barendrecht MA2 5 6 2 0 3 11 8 0
6 Ypenburg MA4 5 6 2 0 3 6 12 0
7 Ring Pass Delft MA3 5 1 0 1 4 2 15 0
8 Wateringse veld MA2 5 1 0 1 4 6 20 0

Matrix
  Cartouche MA3 Klein Zwitserland MA2 Barendrecht MA2 HUDITO MA2 Ypenburg MA4 Wateringse veld MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 Ring Pass Delft MA3
Cartouche MA3   3-4 1-2 2-0
Klein Zwitserland MA2   3-1 6-0 2-1
Barendrecht MA2   0-1 1-2 7-1
HUDITO MA2   2-0 1-1
Ypenburg MA4 0-6  
Wateringse veld MA2 2-6 1-2  
Berkel-Rodenrijs MA3 3-1 5-2   1-0
Ring Pass Delft MA3 0-3 1-1 0-3  

Uitslagen
ZATERDAG 28 OKTOBER 2017
.. Ring Pass Delft MA3 HUDITO MA2 1-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MA3 Ypenburg MA4 3-1 Definitief
.. Klein Zwitserland MA2 Barendrecht MA2 3-1 Definitief
.. Wateringse veld MA2 Cartouche MA3 2-6 Definitief
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2017
.. Cartouche MA3 Klein Zwitserland MA2 3-4 Definitief
.. Barendrecht MA2 Ring Pass Delft MA3 7-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MA3 Wateringse veld MA2 5-2 Definitief
.. HUDITO MA2 Ypenburg MA4 2-0 Definitief
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2017
.. Klein Zwitserland MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MA3 Cartouche MA3 0-3 Definitief
.. Barendrecht MA2 HUDITO MA2 0-1 Definitief
.. Wateringse veld MA2 Ypenburg MA4 1-2 Definitief
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2017
.. HUDITO MA2 Wateringse veld MA2 1-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs MA3 Ring Pass Delft MA3 1-0 Definitief
.. Ypenburg MA4 Klein Zwitserland MA2 0-6 Definitief
.. Cartouche MA3 Barendrecht MA2 1-2 Definitief
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2017
.. Barendrecht MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland MA2 Wateringse veld MA2 6-0 Definitief
.. Ring Pass Delft MA3 Ypenburg MA4 0-3 Definitief
.. Cartouche MA3 HUDITO MA2 2-0 Definitief
Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 10 MAART 2018
  Berkel-Rodenrijs MA3 Cartouche MA3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Klein Zwitserland MA2 HUDITO MA2 Sportpark 'HCKZ'
  Wateringse veld MA2 Ring Pass Delft MA3 Wateringse Veld
  Ypenburg MA4 Barendrecht MA2 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 17 MAART 2018
  Barendrecht MA2 Wateringse veld MA2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Cartouche MA3 Ypenburg MA4 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Ring Pass Delft MA3 Klein Zwitserland MA2 Sportpark 'Hof van Delft'
ZATERDAG 24 MAART 2018
  Barendrecht MA2 Klein Zwitserland MA2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Cartouche MA3 Wateringse veld MA2 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO MA2 Ring Pass Delft MA3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Ypenburg MA4 Berkel-Rodenrijs MA3 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 7 APRIL 2018
  Klein Zwitserland MA2 Cartouche MA3 Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft MA3 Barendrecht MA2 Sportpark 'Hof van Delft'
  Wateringse veld MA2 Berkel-Rodenrijs MA3 Wateringse Veld
  Ypenburg MA4 HUDITO MA2 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 14 APRIL 2018
  Berkel-Rodenrijs MA3 Klein Zwitserland MA2 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Cartouche MA3 Ring Pass Delft MA3 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO MA2 Barendrecht MA2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Ypenburg MA4 Wateringse veld MA2 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 21 APRIL 2018
  Barendrecht MA2 Cartouche MA3 Sportpark 'De Doorbraak'
  Klein Zwitserland MA2 Ypenburg MA4 Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft MA3 Berkel-Rodenrijs MA3 Sportpark 'Hof van Delft'
  Wateringse veld MA2 HUDITO MA2 Wateringse Veld
ZATERDAG 19 MEI 2018
  Berkel-Rodenrijs MA3 Barendrecht MA2 Sportp. 'Het Hoge Land'
  HUDITO MA2 Cartouche MA3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Wateringse veld MA2 Klein Zwitserland MA2 Wateringse Veld
  Ypenburg MA4 Ring Pass Delft MA3 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 26 MEI 2018
  Barendrecht MA2 Ypenburg MA4 Sportpark 'De Doorbraak'
  Cartouche MA3 Berkel-Rodenrijs MA3 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO MA2 Klein Zwitserland MA2 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Ring Pass Delft MA3 Wateringse veld MA2 Sportpark 'Hof van Delft'
ZATERDAG 2 JUNI 2018
  Berkel-Rodenrijs MA3 HUDITO MA2 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Klein Zwitserland MA2 Ring Pass Delft MA3 Sportpark 'HCKZ'
  Wateringse veld MA2 Barendrecht MA2 Wateringse Veld
  Ypenburg MA4 Cartouche MA3 Sportcomplex "De Bras"


Arbitrage verplichting team
 Datum Begintijd Team Tegen Scheids
25-11-2017 14:30 Meisjes D5 L.S.C. ALECTO MD7 Sophie  Brehm , Sem  Ruis
11-11-2017 14:30 Meisjes D3 HC Alphen MD6 Suze  Rethans
23-9-2017 11:00 Meisjes D4 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD8 Sarah  Ghielen
9-9-2017 10:30 Meisjes D4 Craeyenhout MD6 Gina  Eerkes , Rikki  Pieters
 

 
 
Instagram