Ring Pass Delft
Dames 1 - Overgangsklasse

Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mrt 4066 MHC MEP D1
10:45 12:45 thuis Ruitenburg veld
17 mrt 4548 Hockey Club Naarden D1
60
09:45 12:45 uit route
24 mrt 4846 HC Schiedam D1
10:45 12:45 thuis Ruitenburg veld
31 mrt 5160 Gooische Hockey Club D1
60
uit route
Let op: Uittenue mee!   
7 apr 5626 L.S.C. ALECTO D1
10:45 12:45 thuis Ruitenburg veld
14 apr 6119 MMHC Voordaan D1
60
uit route
28 apr 6406 HC Eindhoven D1
thuis
5 mei 6720 R.H.V. Leonidas D1
30
uit route
12 mei 7199 Schaerweijde D1
60
09:45 12:45 uit route
19 mei 7306 A.M.H.C. Rood-Wit D1
thuis
26 mei 7854 WMHC D1
75
09:30 12:45 uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 11 29 9 2 0 22 11 0
2 Schaerweijde D1 11 23 7 2 2 25 11 0
3 Gooische D1 11 19 6 1 4 20 14 0
4 Ring Pass Delft D1 11 18 5 3 3 24 19 0
5 Voordaan D1 11 17 5 2 4 17 14 0
6 Schiedam D1 11 17 5 2 4 25 24 0
7 Alecto D1 11 16 5 1 5 20 22 0
8 Rood-Wit D1 11 15 4 3 4 23 22 0
9 Wageningen D1 11 13 3 4 4 23 21 0
10 MEP D1 11 9 3 0 8 17 25 0
11 Eindhoven D1 11 8 2 2 7 13 22 0
12 Naarden D1 11 3 1 0 10 9 33 0

Matrix
  Gooische D1 Voordaan D1 Leonidas D1 Rood-Wit D1 MEP D1 Schiedam D1 Schaerweijde D1 Wageningen D1 Naarden D1 Ring Pass Delft D1 Alecto D1 Eindhoven D1
Gooische D1   2-0 1-1 1-3 3-2 4-0
Voordaan D1   0-1 1-1 4-0 2-1 2-3
Leonidas D1   2-1 1-0 3-1 2-2 4-2 1-0
Rood-Wit D1   4-1 2-5 1-1 1-0 3-4
MEP D1   1-2 1-2 1-2 4-2 4-1
Schiedam D1   3-1 4-0 4-4 2-2 2-0
Schaerweijde D1 1-0 1-2 5-2 1-2 5-1   1-1 4-0
Wageningen D1 3-0 1-1 3-4 2-2   5-2
Naarden D1 0-4 0-1 0-1 0-3 3-1  
Ring Pass Delft D1 1-0 3-1 1-2 1-2 4-3 5-1  
Alecto D1 1-2 0-2 2-1 3-2 3-1   2-1
Eindhoven D1 2-3 1-3 0-1 1-1 2-1 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Naarden D1 Leonidas D1 0-1 Definitief
.. Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2 Definitief
.. MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2 Definitief
.. Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0 Definitief
.. Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2 Definitief
.. Gooische D1 Voordaan D1 2-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Eindhoven D1 Gooische D1 2-3 Definitief
.. Rood-Wit D1 MEP D1 4-1 Definitief
.. Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1 Definitief
.. Voordaan D1 Alecto D1 2-3 Definitief
.. Leonidas D1 Schiedam D1 3-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Gooische D1 Leonidas D1 1-1 Definitief
.. Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4 Definitief
.. MEP D1 Wageningen D1 1-2 Definitief
.. Alecto D1 Eindhoven D1 2-1 Definitief
.. Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3 Definitief
.. Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Leonidas D1 Alecto D1 4-2 Definitief
.. Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3 Definitief
.. Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5 Definitief
.. Schaerweijde D1 MEP D1 1-2 Definitief
.. Wageningen D1 Naarden D1 5-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1 Definitief
.. Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3 Definitief
.. Schiedam D1 Wageningen D1 3-1 Definitief
.. Naarden D1 MEP D1 3-1 Definitief
.. Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1 Definitief
.. Voordaan D1 Leonidas D1 0-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1 Definitief
.. Wageningen D1 Gooische D1 3-0 Definitief
.. Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0 Definitief
.. Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0 Definitief
.. MEP D1 Schiedam D1 1-2 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Leonidas D1 Schaerweijde D1 2-2 Definitief
.. Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 1-1 Definitief
.. Voordaan D1 Rood-Wit D1 1-1 Definitief
.. Gooische D1 MEP D1 3-2 Definitief
.. Schiedam D1 Naarden D1 4-0 Definitief
.. Alecto D1 Wageningen D1 2-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. MEP D1 Alecto D1 4-2 Definitief
.. Wageningen D1 Voordaan D1 1-1 Definitief
.. Rood-Wit D1 Eindhoven D1 3-4 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D1 Schiedam D1 5-1 Definitief
.. Naarden D1 Gooische D1 0-4 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Eindhoven D1 Wageningen D1 1-1 Definitief
.. Voordaan D1 MEP D1 4-0 Definitief
.. Alecto D1 Naarden D1 3-2 Definitief
.. Gooische D1 Schiedam D1 4-0 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Schaerweijde D1 1-2 Definitief
.. Leonidas D1 Rood-Wit D1 2-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 1-1 Definitief
.. Wageningen D1 Leonidas D1 3-4 Definitief
.. MEP D1 Eindhoven D1 4-1 Definitief
.. Naarden D1 Voordaan D1 0-1 Definitief
.. Schiedam D1 Alecto D1 2-2 Definitief
.. Schaerweijde D1 Gooische D1 1-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Eindhoven D1 Naarden D1 2-1 Definitief
.. Leonidas D1 MEP D1 1-0 Definitief
.. Voordaan D1 Schiedam D1 2-1 Definitief
.. Alecto D1 Gooische D1 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 5-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D1 Wageningen D1 4-3 Definitief
Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 10 MAART 2019
  Eindhoven D1 Schiedam D1 Sportp. Eindhoven
  Leonidas D1 Naarden D1 12:45 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D1 MEP D1 12:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rood-Wit D1 Wageningen D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Alecto D1 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D1 Gooische D1 12:45 Sportpark Bos
ZONDAG 17 MAART 2019
  Alecto D1 Voordaan D1 Sportpark 'De Bloemerd'
  Gooische D1 Eindhoven D1 12:45 einde v/d Meerweg (Gooische)
  MEP D1 Rood-Wit D1 12:45 Gem. sportpark
  Naarden D1 Ring Pass Delft D1 12:45 Sportp. 'Naarden'
  Schiedam D1 Leonidas D1 12:45 Sportpark HC Schiedam
  Wageningen D1 Schaerweijde D1 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 24 MAART 2019
  Eindhoven D1 Alecto D1 Sportp. Eindhoven
  Leonidas D1 Gooische D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D1 Schiedam D1 12:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rood-Wit D1 Naarden D1 Marienweide
  Voordaan D1 Schaerweijde D1 12:45 Sportpark Bos
  Wageningen D1 MEP D1 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 31 MAART 2019
  Alecto D1 Leonidas D1 Sportpark 'De Bloemerd'
  Gooische D1 Ring Pass Delft D1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  MEP D1 Schaerweijde D1 12:45 Gem. sportpark
  Naarden D1 Wageningen D1 12:45 Sportp. 'Naarden'
  Schiedam D1 Rood-Wit D1 12:45 Sportpark HC Schiedam
  Voordaan D1 Eindhoven D1 Sportpark Bos
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Leonidas D1 Voordaan D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  MEP D1 Naarden D1 12:45 Gem. sportpark
  Ring Pass Delft D1 Alecto D1 12:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rood-Wit D1 Gooische D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Eindhoven D1 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Wageningen D1 Schiedam D1 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Alecto D1 Rood-Wit D1 Sportpark 'De Bloemerd'
  Eindhoven D1 Leonidas D1 Sportp. Eindhoven
  Gooische D1 Wageningen D1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden D1 Schaerweijde D1 12:45 Sportp. 'Naarden'
  Schiedam D1 MEP D1 12:45 Sportpark HC Schiedam
  Voordaan D1 Ring Pass Delft D1 Sportpark Bos
ZONDAG 28 APRIL 2019
  MEP D1 Gooische D1 12:45 Gem. sportpark
  Naarden D1 Schiedam D1 12:45 Sportp. 'Naarden'
  Ring Pass Delft D1 Eindhoven D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rood-Wit D1 Voordaan D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Leonidas D1 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Wageningen D1 Alecto D1 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 5 MEI 2019
  Alecto D1 MEP D1 Sportpark 'De Bloemerd'
  Eindhoven D1 Rood-Wit D1 Sportp. Eindhoven
  Gooische D1 Naarden D1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leonidas D1 Ring Pass Delft D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam D1 Schaerweijde D1 12:45 Sportpark HC Schiedam
  Voordaan D1 Wageningen D1 Sportpark Bos
ZONDAG 12 MEI 2019
  MEP D1 Voordaan D1 12:45 Gem. sportpark
  Naarden D1 Alecto D1 12:45 Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit D1 Leonidas D1 Marienweide
  Schaerweijde D1 Ring Pass Delft D1 12:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Schiedam D1 Gooische D1 12:45 Sportpark HC Schiedam
  Wageningen D1 Eindhoven D1 12:45 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 19 MEI 2019
  Alecto D1 Schiedam D1 Sportpark 'De Bloemerd'
  Eindhoven D1 MEP D1 Sportp. Eindhoven
  Gooische D1 Schaerweijde D1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leonidas D1 Wageningen D1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft D1 Rood-Wit D1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Voordaan D1 Naarden D1 Sportpark Bos
ZONDAG 26 MEI 2019
  Gooische D1 Alecto D1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  MEP D1 Leonidas D1 12:45 Gem. sportpark
  Naarden D1 Eindhoven D1 12:45 Sportp. 'Naarden'
  Rood-Wit D1 Schaerweijde D1 Marienweide
  Schiedam D1 Voordaan D1 12:45 Sportpark HC Schiedam
  Wageningen D1 Ring Pass Delft D1 12:45 Sportpark 'De Bongerd'

 
 
Instagram