Ring Pass Delft
Standen
D1 - beker 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit D1 1 3 1 0 0 2 1 0
2 Alecto D1 1 1 0 1 0 2 2 0
3 QZ D1 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Ring Pass Delft D1 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Tilburg D1 1 1 0 1 0 2 2 0
6 Cartouche D1 1 0 0 0 1 1 2 0
  Goldcup - Poulefase 
Dames 01 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 2 6 2 0 0 2 0 0
2 Voordaan D1 2 4 1 1 0 3 1 0
3 Victoria D1 2 3 1 0 1 6 5 0
4 HBS D1 2 3 1 0 1 4 3 0
5 HIC D1 2 3 1 0 1 3 2 0
6 MOP D1 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Rotterdam D1 2 3 1 0 1 2 2 0
8 Cartouche D1 2 3 1 0 1 6 7 0
9 Almere D1 2 3 1 0 1 5 6 0
10 Ring Pass Delft D1 2 3 1 0 1 2 3 0
11 Union D1 2 1 0 1 1 1 2 0
12 Rood-Wit D1 2 0 0 0 2 2 5 0
  Overgangsklasse 
Dames 02 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley D3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 HIC D2 (O) 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Laren D2 (O) 2 6 2 0 0 6 2 0
4 Pinoké D2 (O) 2 6 2 0 0 5 3 0
5 HIC D3 2 3 1 0 1 6 2 0
6 Amsterdam D2 (O) 2 3 1 0 1 5 7 0
7 Rotterdam D2 (O) 2 3 1 0 1 1 6 0
8 Kampong D3 2 1 0 1 1 4 5 0
9 SCHC D2 (O) 2 1 0 1 1 1 2 0
10 Ring Pass Delft D2 (O) 2 0 0 0 2 2 5 0
11 Hurley D2 (O) 2 0 0 0 2 3 7 0
12 Kampong D2 (O) 2 0 0 0 2 1 8 0
  Reserve hoofdklasse 
Dames 03 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal D2 (O) 2 6 2 0 0 7 2 0
2 VVV D2 (O) 2 6 2 0 0 7 3 0
3 hdm D2 (O) 2 6 2 0 0 7 3 0
4 Leonidas D4 2 6 2 0 0 3 1 0
5 Ring Pass Delft D3 2 3 1 0 1 7 7 0
6 Pinoké D3 2 3 1 0 1 5 6 0
7 Schaerweijde D2 (O) 2 1 0 1 1 2 3 0
8 Klein Zwitserland D2 (O) 2 1 0 1 1 2 4 0
9 Hurley D4 2 1 0 1 1 4 7 0
10 Schiedam D2 (O) 2 1 0 1 1 4 7 0
11 Amsterdam D4 2 0 0 0 2 3 5 0
12 Leonidas D2 (O) 2 0 0 0 2 3 6 0
  Reserve overgangsklasse 
Dames 04 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland D3 2 6 2 0 0 11 3 0
2 HDS D2 (O) 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Rijswijk D2 (O) 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Victoria D4 2 6 2 0 0 5 1 0
5 Schiedam D4 2 4 1 1 0 4 2 0
6 Roomburg D4 2 3 1 0 1 7 2 0
7 Westland D2 (O) 2 3 1 0 1 5 2 0
8 Craeyenhout D3 2 1 0 1 1 2 6 0
9 Leonidas D7 2 0 0 0 2 2 5 0
10 Groen-Geel D4 2 0 0 0 2 1 7 0
11 Ring Pass Delft D4 2 0 0 0 2 1 8 0
12 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2 0 0 0 2 2 16 0
  Res. 2e klasse 
Dames 05 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht D2 (O) 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Ring Pass Delft D5 2 6 2 0 0 5 0 0
3 Rijswijk D4 2 6 2 0 0 5 3 0
4 Leonidas D17 2 4 1 1 0 5 4 0
5 Cartouche D3 2 3 1 0 1 8 5 0
6 Victoria D8 2 3 1 0 1 4 3 0
7 Groen-Geel D6 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Leonidas D16 2 3 1 0 1 2 4 0
9 Roomburg D6 2 1 0 1 1 4 8 0
10 Rotterdam D5 2 0 0 0 2 3 6 0
11 HUDITO D5 2 0 0 0 2 0 3 0
12 Leiden D6 2 0 0 0 2 1 10 0
  Res. 3e klasse 
Dames 06 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen D2 (O) 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Groen-Geel D11 2 6 2 0 0 10 3 0
3 HGC D3 2 4 1 1 0 4 1 0
4 Ring Pass Delft D6 2 4 1 1 0 4 2 0
5 Alecto D5 2 4 1 1 0 3 2 0
6 Schiedam D6 2 3 1 0 1 8 2 0
7 Nieuwkoop D2 (O) 2 3 1 0 1 6 6 0
8 Leiden D8 2 3 1 0 1 2 7 0
9 Ommoord D3 2 1 0 1 1 2 4 0
10 Leonidas D13 2 0 0 0 2 0 5 0
11 Groen-Geel D8 2 0 0 0 2 2 11 0
12 Derby D3 2 0 0 0 2 1 11 0
  Res. 3e klasse 
Dames 07 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Scoop Delft DJ2 (O) 2 6 2 0 0 14 0 0
2 Westland DJ4 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Ring Pass Delft DJ7 2 6 2 0 0 7 1 0
4 Schiedam DJ8 2 6 2 0 0 10 5 0
5 Leonidas DJ12 2 4 1 1 0 5 4 0
6 Rijswijk DJ5 2 3 1 0 1 10 7 0
7 Schoonhoven DJ1 2 1 0 1 1 3 7 0
8 Leiden DJ18 1 0 0 0 1 2 3 0
9 HUDITO DJ6 1 0 0 0 1 0 3 0
10 Barendrecht DJ3 2 0 0 0 2 1 7 0
11 Craeyenhout DJ5 2 0 0 0 2 1 9 0
12 hdm DJ4 2 0 0 0 2 0 15 0
  3e klasse 
Dames 08 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas DJ20 2 6 2 0 0 12 4 0
2 DSHC DJ5 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Schiedam DJ9 2 4 1 1 0 7 3 0
4 HUDITO DJ7 2 4 1 1 0 5 2 0
5 Schoonhoven DJ2 2 4 1 1 0 5 3 0
6 Dopie DJ3 2 3 1 0 1 5 4 0
7 Ring Pass Delft DJ8 2 3 1 0 1 3 4 0
8 Zoetermeer DJ1 2 3 1 0 1 3 4 0
9 hdm DJ6 2 1 0 1 1 2 6 0
10 Leiden-Leidse Studs DJ11 2 0 0 0 2 5 11 0
11 Leiden-Leidse Studs DJ12 2 0 0 0 2 1 7 0
12 HUDITO DJ8 2 0 0 0 2 1 8 0
  3e klasse 
Dames 09 
   
Dames 10 
   
Dames Veteranen A 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spijkenisse DA 2 6 2 0 0 7 5 0
2 HUDITO DB 2 4 1 1 0 4 0 0
3 Alecto DB 2 4 1 1 0 6 5 0
4 Groen-Geel DA 2 4 1 1 0 4 3 0
5 hdm DD 2 3 1 0 1 7 4 0
6 Voorhout DA 2 3 1 0 1 8 8 0
7 Craeyenhout DB 2 3 1 0 1 3 5 0
8 Ring Pass Delft DA 2 3 1 0 1 2 5 0
9 Ypenburg DA 2 1 0 1 1 7 8 0
10 Cartouche DC 2 1 0 1 1 2 3 0
11 Noordwijk DA 2 1 0 1 1 1 3 0
12 Leiden DB 2 0 0 0 2 3 5 0
  Veteranen 2e klasse 
Dames Veteranen Dinsdag 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland DDA 3 9 3 0 0 15 0 0
2 Zoetermeer DDA 3 9 3 0 0 11 1 0
3 Leonidas DDB 3 6 2 0 1 4 4 0
4 Berkel-Rodenrijs DDA 3 4 1 1 1 7 4 0
5 Ring Pass Delft DDA 2 3 1 0 1 6 2 0
6 Voorne DDA 2 3 1 0 1 4 2 0
7 Victoria DDC 3 3 1 0 2 2 8 0
8 Souburgh DDA 3 3 1 0 2 3 13 0
9 HCRB DDA 3 1 0 1 2 2 10 0
10 Forcial DDB 3 0 0 0 3 2 12 0
  2e klasse 
Dames Veteranen Training 
   
Heren 1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs H1 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Ring Pass Delft H1 2 6 2 0 0 7 1 0
3 HUDITO H1 2 6 2 0 0 5 1 0
4 Groen-Geel H1 2 6 2 0 0 5 3 0
5 Alecto H1 2 6 2 0 0 3 1 0
6 Zoetermeer H1 2 3 1 0 1 2 2 0
7 Rijswijk H1 2 3 1 0 1 3 5 0
8 Warande H1 2 0 0 0 2 3 5 0
9 Pollux H1 2 0 0 0 2 2 4 0
10 Ommoord H1 2 0 0 0 2 1 5 0
11 Roomburg H1 2 0 0 0 2 3 8 0
12 Etten-Leur H1 2 0 0 0 2 1 7 0
  1e klasse 
Heren 2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké H5 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Amsterdam H9 2 4 1 1 0 8 5 0
3 Amsterdam H7 2 4 1 1 0 5 4 0
4 Huizen H2 (O) 2 3 1 0 1 7 6 0
5 Leonidas H2 (O) 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Klein Zwitserland H2 (O) 2 3 1 0 1 7 7 0
7 Ring Pass Delft H2 (O) 2 3 1 0 1 5 5 0
8 Voordaan H2 (O) 2 3 1 0 1 7 8 0
9 Hurley H3 2 3 1 0 1 4 5 0
10 Leiden H2 (O) 2 3 1 0 1 2 5 0
11 Schiedam H2 (O) 2 0 0 0 2 3 5 0
12 Pinoké H3 2 0 0 0 2 1 6 0
  Reserve overgangsklasse 
Heren 3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria H3 2 6 2 0 0 9 6 0
2 Kampong H6 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Ring Pass Delft H3 2 6 2 0 0 7 5 0
4 HDS H2 (O) 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Leonidas H5 2 3 1 0 1 6 6 0
6 Schiedam H3 2 3 1 0 1 6 6 0
7 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 2 3 1 0 1 5 5 0
8 Cartouche H3 2 3 1 0 1 4 4 0
9 Zoetermeer H2 (O) 2 3 1 0 1 6 7 0
10 HUDITO H3 2 0 0 0 2 5 7 0
11 Pollux H2 (O) 2 0 0 0 2 4 6 0
12 HGC H2 (O) 2 0 0 0 2 7 10 0
  Reserve 1e klasse 
Heren 4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden-Leidse Studs H4 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Alphen H3 2 6 2 0 0 11 4 0
3 Rotterdam H5 2 6 2 0 0 9 5 0
4 Leonidas H7 2 4 1 1 0 9 4 0
5 Derby H2 (O) 2 4 1 1 0 5 3 0
6 Klein Zwitserland H3 2 3 1 0 1 8 5 0
7 Leonidas H10 2 3 1 0 1 5 3 0
8 DSHC H3 2 3 1 0 1 6 6 0
9 Scoop Delft H2 (O) 2 0 0 0 2 1 6 0
10 Ring Pass Delft H4 2 0 0 0 2 4 11 0
11 Victoria H5 2 0 0 0 2 1 8 0
12 Leonidas H12 2 0 0 0 2 2 14 0
  Res. 2e klasse 
Heren 5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto/Augustinus H4 2 6 2 0 0 5 0 0
2 DSHC H4 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Leonidas H21 2 6 2 0 0 6 2 0
4 Dordrecht H2 (O) 2 6 2 0 0 6 3 0
5 Ring Pass Delft H5 2 3 1 0 1 6 5 0
6 HUDITO H6 2 3 1 0 1 5 4 0
7 Leonidas H16 2 3 1 0 1 4 5 0
8 Schiedam H5 2 1 0 1 1 5 7 0
9 Pijnacker H3 2 1 0 1 1 3 5 0
10 Spijkenisse H2 (O) 2 0 0 0 2 3 6 0
11 Gouda H2 (O) 2 0 0 0 2 2 5 0
12 Groen-Geel H5 2 0 0 0 2 1 8 0
  Res. 3e klasse 
Heren 6 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel HJ3 2 6 2 0 0 20 6 0
2 Ring Pass Delft HJ6 2 6 2 0 0 10 1 0
3 Cartouche HJ4 2 6 2 0 0 9 1 0
4 HUDITO HJ9 2 6 2 0 0 10 5 0
5 DSHC HJ9 2 3 1 0 1 12 5 0
6 Dopie HJ4 1 3 1 0 0 4 1 0
7 Victoria HJ9 2 3 1 0 1 8 9 0
8 Leiden HJ8 1 0 0 0 1 3 5 0
9 Leiden-Leidse Studs HJ6 2 0 0 0 2 5 8 0
10 Leonidas HJ18 2 0 0 0 2 2 8 0
11 Leiden-Leidse Studs HJ10 2 0 0 0 2 4 18 0
12 Capelle HJ2 (O) 2 0 0 0 2 0 20 0
  3e klasse 
Heren 7 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rijswijk H5 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Groen-Geel H11 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Leonidas H29 2 6 2 0 0 7 1 0
4 Waddinxveen H2 (O) 2 6 2 0 0 7 3 0
5 Pijnacker H4 2 4 1 1 0 7 5 0
6 Rotterdam H7 2 3 1 0 1 4 4 0
7 IJssel H4 2 1 0 1 1 5 10 0
8 Pollux H4 2 1 0 1 1 4 10 0
9 Tempo '34 H2 (O) 2 1 0 1 1 3 10 0
10 DSHC H11 2 0 0 0 2 3 6 0
11 Ring Pass Delft H7 2 0 0 0 2 2 6 0
12 Leonidas H28 2 0 0 0 2 1 9 0
  Res. 4e klasse 
Heren 8 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland H7 2 6 2 0 0 11 5 0
2 Leonidas H27 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Rijswijk H4 2 4 1 1 0 11 1 0
4 Zoetermeer H6 2 4 1 1 0 6 3 0
5 Ring Pass Delft H8 2 4 1 1 0 1 0 0
6 Roomburg H6 2 3 1 0 1 8 9 0
7 Alphen H5 2 1 0 1 1 4 5 0
8 Rotterdam H8 2 1 0 1 1 3 5 0
9 Scoop Delft H3 2 1 0 1 1 2 5 0
10 Groen-Geel H10 2 1 0 1 1 3 7 0
11 DSHC H10 2 1 0 1 1 2 12 0
12 Leonidas H26 2 0 0 0 2 0 3 0
  Res. 4e klasse 
Heren Veteranen A 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm HA 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Rood-Wit HA 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Cartouche HA 2 6 2 0 0 6 3 0
4 HBS HA 2 4 1 1 0 5 4 0
5 Overbos HA 2 3 1 0 1 5 5 0
6 Terriërs HA 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Leonidas HA 2 3 1 0 1 5 6 0
8 HUDITO HA 2 3 1 0 1 8 11 0
9 Amsterdam HB 2 1 0 1 1 4 5 0
10 Klein Zwitserland HB 2 0 0 0 2 2 4 0
11 Ring Pass Delft HA 2 0 0 0 2 4 9 0
12 Victoria HA 2 0 0 0 2 2 8 0
  Veteranen overgangsklasse 
Heren Veteranen B 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche HC 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Westland HA 2 4 1 1 0 8 2 0
3 Alphen HB 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Cartouche HD 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Ring Pass Delft HB 2 3 1 0 1 4 4 0
6 HUDITO HB 2 3 1 0 1 1 3 0
7 hdm HD 2 3 1 0 1 4 8 0
8 Klein Zwitserland HC 2 2 0 2 0 4 4 0
9 HGC HB 1 0 0 0 1 0 1 0
10 Rijswijk HB 2 0 0 0 2 3 6 0
11 Leiden HD 2 0 0 0 2 0 8 0
  Veteranen 2e klasse 
 
 
Instagram