Ring Pass Delft
Standen
Jongens A1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere JA1 5 15 5 0 0 19 3 0
2 Ring Pass Delft JA1 5 11 3 2 0 14 7 0
3 HGC JA1 5 10 3 1 1 13 8 0
4 Alliance JA1 5 7 2 1 2 7 15 0
5 Breda JA1 6 6 1 3 2 12 13 0
6 Amersfoort JA1 5 5 1 2 2 7 8 0
7 Wageningen JA1 5 3 1 0 4 11 18 0
8 Zwart-Wit JA1 6 1 0 1 5 9 20 0
  Super A 
Jongens A2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Evergreen JA1 5 13 4 1 0 20 9 0
2 Barendrecht JA3 5 10 3 1 1 13 5 0
3 Waddinxveen JA1 5 10 3 1 1 13 6 0
4 Voorne JA1 5 7 2 1 2 6 7 0
5 Ring Pass Delft JA2 5 6 2 0 3 17 15 0
6 Victoria JA4 5 6 2 0 3 10 20 0
7 HUDITO JA2 5 4 1 1 3 14 15 0
8 Berkel-Rodenrijs JA3 5 1 0 1 4 8 24 0
  3e klasse 
Jongens B1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JB2 5 12 4 0 1 13 4 0
2 Ring Pass Delft JB1 5 10 3 1 1 19 6 0
3 Ypenburg JB1 5 9 3 0 2 15 9 0
4 HCRB JB1 5 9 3 0 2 15 12 0
5 Victoria JB2 5 7 2 1 2 13 14 0
6 Westland JB1 5 6 2 0 3 11 17 0
7 Noordwijk JB1 5 3 1 0 4 11 28 0
8 Klein Zwitserland JB2 5 2 0 2 3 6 13 0
  Subtopklasse 
Jongens B2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forescate JB1 5 15 5 0 0 17 2 0
2 Ring Pass Delft JB2 5 12 4 0 1 16 12 0
3 Ommoord JB1 5 9 3 0 2 20 9 0
4 Schiedam JB1 5 9 3 0 2 17 12 0
5 Cartouche JB2 5 6 2 0 3 10 12 0
6 Leiden JB2 5 4 1 1 3 10 18 0
7 HGC JB2 5 4 1 1 3 10 19 0
8 Ypenburg JB2 5 0 0 0 5 7 23 0
  1e klasse 
Jongens B3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto JB2 4 12 4 0 0 28 3 0
2 Ring Pass Delft JB3 4 10 3 1 0 15 9 0
3 Noordwijk JB2 4 7 2 1 1 14 10 0
4 Voorhout JB1 5 6 2 0 3 9 16 0
5 HGC JB3 5 4 1 1 3 10 20 0
6 Forescate JB2 4 3 1 0 3 11 17 0
7 Ypenburg JB3 4 1 0 1 3 6 18 0
  3e klasse 
Jongens C1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm JC1 10 26 8 2 0 48 12 0
2 Klein Zwitserland JC1 10 25 8 1 1 59 17 0
3 Roomburg JC1 10 11 3 2 5 20 36 0
4 Ring Pass Delft JC1 10 10 2 4 4 21 42 0
5 Victoria JC1 10 8 2 2 6 17 40 0
6 Ommoord JC1 10 3 0 3 7 18 36 0
  Topklasse 
Jongens C2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland JC2 10 26 8 2 0 37 11 0
2 Leiden JC2 10 17 5 2 3 20 24 0
3 Gouda JC1 10 10 3 1 6 25 24 0
4 Rotterdam JC3 10 10 3 1 6 24 29 0
5 Pijnacker JC1 10 10 3 1 6 17 37 0
6 Ring Pass Delft JC2 10 9 3 3 4 23 21 3
  1e klasse 
Jongens C3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen JC1 10 27 9 0 1 57 18 0
2 HGC JC4 10 22 7 1 2 56 29 0
3 Cartouche JC6 10 21 7 0 3 57 27 0
4 Souburgh JC1 10 13 4 1 5 41 42 0
5 Alecto JC3 10 2 0 2 8 11 49 0
6 Ring Pass Delft JC3 10 2 0 2 8 11 68 0
  4e klasse 
Jongens D1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland JD1 5 13 4 1 0 21 2 0
2 hdm JD1 5 13 4 1 0 19 2 0
3 Schiedam JD1 5 7 2 1 2 11 7 0
4 Berkel-Rodenrijs JD1 5 7 2 1 2 6 9 0
5 Roomburg JD1 5 3 1 0 4 12 19 0
6 Ring Pass Delft JD1 5 0 0 0 5 5 35 0
  1e klasse 
Jongens D2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JD4 5 15 5 0 0 13 2 0
2 Roomburg JD2 5 12 4 0 1 23 6 0
3 Ring Pass Delft JD2 5 7 2 1 2 17 8 0
4 Victoria JD3 5 6 2 0 3 9 10 0
5 Ypenburg JD3 5 2 0 2 3 8 27 0
6 Leiden JD4 5 1 0 1 4 7 24 0
  2e klasse 
Jongens D3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer JD2 5 15 5 0 0 32 6 0
2 Noordwijk JD2 5 10 3 1 1 26 7 0
3 Cartouche JD4 5 7 2 1 2 17 10 0
4 Evergreen JD1 5 6 2 0 3 7 21 0
5 HDS JD2 5 5 1 2 2 9 8 0
6 Ring Pass Delft JD3 5 0 0 0 5 4 43 0
  2e klasse 
Meisjes A1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké MA1 5 13 4 1 0 11 2 0
2 Huizen MA1 5 12 4 0 1 16 2 0
3 Leiden MA1 5 10 3 1 1 5 3 0
4 Ring Pass Delft MA1 5 9 3 0 2 13 9 0
5 Rood-Wit MA1 5 9 3 0 2 15 13 0
6 GHBS MA1 5 4 1 1 3 6 12 0
7 Hilversum MA1 5 1 0 1 4 6 18 0
8 Bully MA1 5 0 0 0 5 2 15 0
  Super A 
Meisjes A2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MA2 5 13 4 1 0 15 4 0
2 Pijnacker MA1 5 12 4 0 1 15 7 0
3 Voorhout MA1 5 9 3 0 2 6 6 0
4 Wateringse veld MA1 5 8 2 2 1 9 8 0
5 hdm MA2 5 5 1 2 2 8 13 0
6 Cartouche MA2 5 4 1 1 3 8 11 0
7 Forcial MA1 5 3 1 0 4 8 11 0
8 Hoeksche Waard MA1 5 3 1 0 4 9 18 0
  1e klasse 
Meisjes A3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MA3 5 10 3 1 1 12 7 0
2 Derby MA2 5 9 3 0 2 12 8 0
3 Gouda MA2 5 9 3 0 2 6 8 0
4 Rotterdam MA3 5 8 2 2 1 9 7 0
5 HCRB MA1 5 6 1 3 1 10 8 0
6 Ypenburg MA2 5 5 1 2 2 15 14 0
7 Berkel-Rodenrijs MA2 5 5 1 2 2 6 10 0
8 Bleiswijk MA1 5 3 1 0 4 9 17 0
  2e klasse 
Meisjes A4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh MA1 5 9 3 0 2 13 10 0
2 Krimpen MA1 5 8 2 2 1 14 7 0
3 Spijkenisse MA1 5 8 2 2 1 8 10 0
4 Ring Pass Delft MA4 5 7 2 1 2 14 12 0
5 Schiedam MA2 5 7 2 1 2 8 6 0
6 Leonidas MA3 5 7 2 1 2 9 11 0
7 Capelle MA1 5 5 1 2 2 11 11 0
8 Ommoord MA1 5 4 1 1 3 7 17 0
  2e klasse 
Meisjes A5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goeree Overflakkee MA1 5 13 4 1 0 18 7 0
2 Voorne MA2 5 12 4 0 1 12 6 0
3 Ring Pass Delft MA5 5 12 4 0 1 13 8 0
4 Derby MA3 5 10 3 1 1 18 7 0
5 Berkel-Rodenrijs MA3 5 9 3 0 2 7 5 0
6 Rotterdam MA5 5 3 1 0 4 7 10 0
7 Pijnacker MA4 5 0 0 0 5 6 21 0
8 Pollux MA2 5 0 0 0 5 5 22 0
  5e klasse 
Meisjes B1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB1 5 13 4 1 0 17 12 0
2 Alphen MB1 5 10 3 1 1 14 5 0
3 Westland MB1 5 8 2 2 1 8 6 0
4 Rotterdam MB2 5 8 2 2 1 8 9 0
5 Dordrecht MB1 5 7 2 1 2 8 8 0
6 Pijnacker MB1 5 5 1 2 2 8 10 0
7 Ring Pass Delft MB1 5 4 1 1 3 9 11 0
8 Alecto MB1 5 0 0 0 5 5 16 0
  Subtopklasse 
Meisjes B2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker MB3 5 12 4 0 1 13 5 0
2 HDS MB1 5 12 4 0 1 15 9 0
3 Leiden MB2 5 8 2 2 1 26 17 0
4 Ring Pass Delft MB2 5 8 2 2 1 9 9 0
5 Rotterdam MB4 5 6 2 0 3 9 11 0
6 Voorhout MB1 5 5 1 2 2 9 11 0
7 Ypenburg MB2 5 4 1 1 3 6 11 0
8 HCRB MB1 5 1 0 1 4 5 19 0
  2e klasse 
Meisjes B3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MB3 5 13 4 1 0 13 3 0
2 Ring Pass Delft MB3 5 12 4 0 1 15 7 0
3 Leiden MB7 5 8 2 2 1 9 9 0
4 Wateringse veld MB4 5 6 1 3 1 8 10 0
5 Zoetermeer MB6 5 5 1 2 2 7 7 0
6 Gouda MB4 5 5 1 2 2 7 9 0
7 HUDITO MB3 5 4 1 1 3 7 11 0
8 HDS MB3 5 1 0 1 4 2 12 0
  4e klasse 
Meisjes B4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria MB4 5 15 5 0 0 24 2 0
2 Ring Pass Delft MB4 5 10 3 1 1 7 4 0
3 Leonidas MB6 5 10 3 1 1 10 13 0
4 Craeyenhout MB5 5 8 2 2 1 10 4 0
5 HDS MB4 5 5 1 2 2 10 8 0
6 Voorne MB4 5 3 1 0 4 13 19 0
7 Barendrecht MB7 5 3 1 0 4 4 13 0
8 Schiedam MB5 5 3 1 0 4 8 23 0
  5e klasse 
Meisjes B5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MB6 5 11 3 2 0 11 3 0
2 Ring Pass Delft MB5 5 9 2 3 0 6 1 0
3 Souburgh MB3 5 8 2 2 1 11 7 0
4 Rapid MB5 5 7 3 1 1 12 6 3
5 Gouda MB5 5 7 2 1 2 6 6 0
6 Zoetermeer MB11 5 5 1 2 2 7 9 0
7 Dordrecht MB7 5 4 1 1 3 7 11 0
8 Craeyenhout MB6 5 0 0 0 5 4 21 0
  6e klasse 
Meisjes C1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden MC1 9 21 7 0 2 26 10 0
2 Ommoord MC1 9 19 6 1 2 23 11 0
3 Alphen MC1 9 15 5 0 4 32 19 0
4 Rapid MC1 5 12 4 0 1 22 8 0
5 Ring Pass Delft MC1 9 7 2 1 6 18 27 0
6 Alecto MC1 9 0 0 0 9 5 51 0
  Subtopklasse 
Meisjes C2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MC2 10 30 10 0 0 43 5 0
2 Ring Pass Delft MC2 10 21 7 0 3 32 11 0
3 hdm MC4 10 21 7 0 3 30 11 0
4 Derby MC2 10 10 3 1 6 13 21 0
5 Dordrecht MC2 10 7 2 1 7 21 20 0
6 Waddinxveen MC2 10 0 0 0 10 1 72 0
  2e klasse 
Meisjes C3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto MC3 10 28 9 1 0 31 3 0
2 Catwijck MC2 10 21 6 3 1 36 8 0
3 Leonidas MC4 10 12 3 3 4 26 19 0
4 Zoetermeer MC4 10 12 3 3 4 13 13 0
5 Ring Pass Delft MC3 10 8 2 2 6 11 29 0
6 Nieuwkoop MC2 10 3 1 0 9 5 50 0
  3e klasse 
Meisjes C4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MC5 10 24 7 3 0 20 5 0
2 Cartouche MC5 10 21 6 3 1 36 8 0
3 Forescate MC5 10 21 6 3 1 31 9 0
4 Rotterdam MC10 10 12 4 0 6 21 28 0
5 HUDITO MC3 10 4 1 1 8 6 34 0
6 Ring Pass Delft MC4 10 3 1 0 9 7 37 0
  4e klasse 
Meisjes C5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MC5 10 25 8 1 1 41 11 0
2 Klein Zwitserland MC7 10 19 6 1 3 36 11 0
3 Gouda MC3 10 19 6 1 3 40 16 0
4 Wateringse veld MC3 10 15 5 0 5 22 30 0
5 Berkel-Rodenrijs MC7 10 10 3 1 6 11 37 0
6 Leiden MC10 10 0 0 0 10 9 54 0
  5e klasse 
Meisjes C6 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Noordwijk MC4 10 26 8 2 0 33 12 0
2 Klein Zwitserland MC8 10 20 6 2 2 42 17 0
3 Catwijck MC4 10 19 5 4 1 33 17 0
4 Alkemade MC1 10 14 4 2 4 27 24 0
5 Ring Pass Delft MC6 10 3 1 0 9 14 41 0
6 Roomburg MC6 10 3 1 0 9 7 45 0
  5e klasse 
Meisjes D1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MD2 5 11 3 2 0 7 3 0
2 Leonidas MD1 5 10 3 1 1 12 5 0
3 Ring Pass Delft MD1 5 6 2 0 3 11 15 0
4 Rijswijk MD1 5 5 1 2 2 10 11 0
5 Victoria MD2 5 5 1 2 2 12 14 0
6 Forescate MD1 5 4 1 1 3 10 14 0
  1e klasse 
Meisjes D2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC MD3 5 12 4 0 1 13 4 0
2 Klein Zwitserland MD3 5 10 3 1 1 10 3 0
3 Ring Pass Delft MD2 5 8 2 2 1 9 6 0
4 Wateringse veld MD1 5 7 2 1 2 7 8 0
5 Roomburg MD2 5 3 1 0 4 6 13 0
6 Ommoord MD5 5 3 1 0 4 5 16 0
  2e klasse 
Meisjes D3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg MD1 5 13 4 1 0 18 2 0
2 Catwijck MD2 5 13 4 1 0 19 6 0
3 Alecto MD2 5 9 3 0 2 7 8 0
4 Westland MD2 5 6 2 0 3 4 14 0
5 HDS MD2 5 1 0 1 4 5 13 0
6 Ring Pass Delft MD3 5 1 0 1 4 5 15 0
  2e klasse 
Meisjes D4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker MD3 5 15 5 0 0 15 5 0
2 HDS MD3 5 10 3 1 1 14 5 0
3 Ring Pass Delft MD4 5 10 3 1 1 14 10 0
4 Kieviten MD3 5 6 2 0 3 9 10 0
5 Cartouche MD6 5 3 1 0 4 13 16 0
6 Forescate MD6 5 0 0 0 5 0 19 0
  4e klasse 
Meisjes D5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld MD3 5 15 5 0 0 30 4 0
2 Ring Pass Delft MD5 5 10 3 1 1 18 7 0
3 Delfshaven MD2 5 7 2 1 2 6 6 0
4 Dordrecht MD5 5 6 2 0 3 11 20 0
5 HDS MD4 5 5 1 2 2 10 16 0
6 HGC MD7 5 0 0 0 5 5 27 0
  5e klasse 
Meisjes D6 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MD3 5 15 5 0 0 50 1 0
2 Cartouche MD7 5 12 4 0 1 26 8 0
3 Ring Pass Delft MD6 5 9 3 0 2 17 13 0
4 Rotterdam MD12 5 6 2 0 3 7 27 0
5 Schiedam MD6 5 3 1 0 4 7 35 0
6 HUDITO MD4 5 0 0 0 5 8 31 0
  5e klasse 
Meisjes D7 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schoonhoven MD1 5 13 4 1 0 26 5 0
2 Alphen MD6 5 10 3 1 1 10 9 0
3 Ommoord MD8 5 8 2 2 1 18 7 0
4 Rapid MD3 5 4 2 1 2 6 13 3
5 Alecto MD7 5 4 1 1 3 4 12 0
6 Ring Pass Delft MD7 5 0 0 0 5 6 24 0
  5e klasse 
 
 
Instagram