Ring Pass Delft
Trainingsrooster
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Imke van Heemskerck van Beest
Kirsten Pool
R'burg - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Ruud Sprock R'burg - CD
18:00 - 19:00 Jongens C1 Mark van Lambaart R'burg - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Milan Absil DSW - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Robert Kooij R'burg - AB
18:30 - 19:30 Jongens A3 Team Heren 1 Stanis - AB
18:30 - 19:30 Jongens C3 Sietske Rietveld Rabo - AB
18:30 - 19:30 Jongens C4 Team Ma2 Rabo - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C6 Lois Schoemaker DSW - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Oscar Reiche R'burg - CD
19:30 - 20:30 Jongens B2 Wouter Schenk Rabo - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A2 R'burg - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Pim Tazelaar Stanis - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C3 Rilana van der Gaag DSW - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C4 Wilbert Dirven DSW - AB
19:30 - 20:30 Meisjes C5 Lu Holtzapffel Rabo - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Bastiaan Ophof
Mark van Lambaart
R'burg
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Konrad van den Ende DSW - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A5 Christiaan Beekhuis DSW - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey ma Wouter Schenk Rabo
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Milan Absil DSW - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Josefien Rots
Sophie Hoefnagel
DSW - AB
17:00 - 18:00 Jongens C2 Emilie van Hoeven R'burg - AB
17:00 - 18:00 Jongens D2 Frédéric Reynes
Bas Flipsen
Edwin Bos
R'burg - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Fleur Arentsen
Indy Nova
Stanis - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Joanne Streets Stanis - CD
17:30 - 18:30 Jongens D3 Annabel van Splunter
Eva Barten
Julia Overbeek
Rabo - CD
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Dominic Hollestelle Rabo - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Hesly Bentvelsen R'burg - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Martijn Akkermans DSW - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jessica Arts R'burg - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Danouk Stet
Julia Kloet
DSW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Kirsten van Driel
Sarah Bunschoten
Stanis - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D7 Mitzi Vijverberg
Team Dj 8
Stanis - CD
18:30 - 19:30 Jongens A2 Dominic Hollestelle
Michelle Hollestelle
Rabo - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Team Dames 1 Rabo - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Team Dames 2 Stanis - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B7 Team Dames 2 Stanis - CD
19:30 - 21:00 Dames 06 Raoul Vrins Rabo - AB
19:30 - 21:00 Dames 08 Lu Holtzapffel Rabo - CD DJ8
19:30 - 21:00 Heren 1 Bastiaan Ophof
Mark van Lambaart
John Klijsen
R'burg
19:30 - 21:00 Jongens B1 Daniël Veltman DSW - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Marit Leijdens
Marieke Poot
DSW - CD
20:00 - 21:00 Jongens B3 Team Hvb Stanis - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B5 Fransien de Bueger
Irene Hodes
Mariette Overschie
Rachel van Rappard
Yvonne Ootes
Annemiek Schlotter
Stanis - CD
21:00 - 22:30 Dames 01 Martijn Akkermans
Mark van Lambaart
DSW
21:00 - 22:30 Dames 02 John Klijsen R'burg - AB
21:00 - 22:30 Dames 03 Jan Paul Arts R'burg - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Rabo - AB
21:00 - 22:30 Heren 8 Trainen zelf Rabo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep R'burg
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW
18:30 - 19:30 Meisjes A1 Alyssa Beijer R'burg - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Martijn Akkermans R'burg - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Aad van Heemskerck van Beest DSW - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Team Ja1 Rabo - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Lu Holtzapffel Stanis - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C6 Team Dames 5 Stanis - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Jan Paul Arts DSW - CD
19:00 - 20:30 Heren 4 Wouter Schenk Rabo - CD
19:30 - 21:00 Dames 01 Kasper van Adrichem
Martijn Akkermans
R'burg
19:30 - 21:00 Dames 05 Bernhard Thieme Rabo - AB
19:30 - 20:30 Jongens C3 Patrick Wissels Stanis - AB
19:30 - 20:30 Jongens C4 Mees Huges Stanis - CD
20:00 - 21:00 Jongens A1 Oscar Reiche DSW - AB
20:00 - 21:00 Meisjes C3 Team Ma1 DSW - CD
20:30 - 22:30 Trimhockey wo Wouter Schenk Rabo - CD
21:00 - 22:30 Dames Veteranen A Inge Molenaar DSW - CD
21:00 - 22:30 Dames Veteranen Training Martine Koopman DSW - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A R'burg - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Jurjen Bouwens R'burg - CD
21:00 - 22:30 Trimhockey wo Wouter Schenk Rabo - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D2 Gijs Verhagen
Olaf van Thiel
DSW - CD
17:00 - 18:00 Jongens D3 Joost Smals
Twan Rethans
DSW - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Susanne Koene R'burg - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 R'burg - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Aimée Henry
Celine Klein
Rabo - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Mette Kloen
Sanne Pasman
Rabo - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Mark van Lambaart R'burg - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Nathan Vink
Sina Wulder
DSW - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Team Heren 1 DSW - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Josefien Rots
Sophie Hoefnagel
R'burg - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Joanne Streets Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D7 Anne Heemskerk
Liahn dos Reis
Rabo - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Rabo - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Kai Slaghek
Team Heren 7
Stanis - AB
19:30 - 21:00 Dames 02 R'burg - AB
19:30 - 21:00 Dames 04 Marc de Natris DSW - AB
19:30 - 21:00 Dames Veteranen Dinsdag Annemieke de Booijs
Robert Versteeg
Rabo - AB
19:30 - 21:00 Heren 6 Joost Zwetsloot Stanis - CD HJ6
19:30 - 21:00 Jongens A1 Mark van Lambaart R'burg - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Tim Peeters DSW - CD
20:00 - 21:00 Jongens A3 Martin Mulder
Maarten Strooper
Bert Dijkstra
Rabo - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Piet Hein Nühn Stanis - AB
21:00 - 22:30 Dames 07 Tim Peeters DSW - CD DJ7
21:00 - 22:30 Heren 1 Bastiaan Ophof
Mark van Lambaart
R'burg
21:00 - 22:30 Heren 3 Rabo - AB
21:00 - 22:30 Heren 5 DSW - AB
21:00 - 22:30 Heren 7 Erik Slaghek Rabo - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Milan Absil R'burg - CD
16:30 - 17:30 Meisjes C1 Jessica Arts
Jet van Raamt
R'burg - AB
17:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep Rabo - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Hesly Bentvelsen DSW - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Martijn Akkermans
Robert Kooij
DSW - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Alyssa Beijer R'burg - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Daniël Veltman R'burg - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Marit Leijdens
Inge van Frankenhuijzen
Rabo - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B6 DSW - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B7 DSW - AB
19:00 - 19:30 Dames 01 Kasper van Adrichem
Martijn Akkermans
R'burg - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Stanis - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Dominic Hollestelle Stanis - CD
19:30 - 21:00 Dames 01 Kasper van Adrichem
Martijn Akkermans
R'burg
19:30 - 20:30 Jongens B3 Team Heren 4 Rabo - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B5 DSW - CD
20:00 - 21:30 Dames 03 Bernhard Thieme DSW - AB
20:30 - 22:00 Heren 6 Kilian Geryszewski DSW - CD HJ6
20:30 - 21:30 Jongens A2 Dominic Hollestelle
Michelle Hollestelle
Rabo - AB
21:00 - 22:30 Heren 2 R'burg - AB
21:00 - 22:30 Heren 4 R'burg - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:45 Movella Trainingsgroep Rabo Techniek training
 
 
Instagram