Ring Pass Delft
Trainingsrooster
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW E-techniek
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo E-techniek
19:30 - 21:00 Student trimmers Trainingsgroep Stanis Studenten trimmers op Maandag
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 KNOTZ Trainingsgroep R'burg
18:00 - 19:30 Dames 1 Martijn Akkermans R'burg
19:30 - 21:00 Dames 6 David Rijkee
Raoul Vrins
Rabo - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 (D8) Lu Holtzapffel Rabo - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Dirk Wils
Mark van Lambaart
R'burg
20:00 - 21:30 Heren Jong 3 (H9) DSW - CD
20:30 - 22:00 Heren 7 Trainen zelf DSW - AB
21:00 - 22:30 Dames 2 John Klijsen R'burg - CD
21:00 - 22:30 Dames 3 Dennis Geurts R'burg - AB
21:00 - 22:30 Heren 2 Eduard Weijgers Rabo - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep R'burg
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo
19:30 - 21:00 Dames 5 Bernhard Thieme DSW - CD
19:30 - 21:00 Dames Veteranen A Inge Molenaar DSW - AB
19:30 - 21:00 Dames Veteranen Dinsdag Trainen zelf R'burg - AB
19:30 - 21:00 Heren 4 Marc de Natris Rabo - CD
21:00 - 22:30 Dames 4 Tim Peeters DSW - AB
21:00 - 22:30 Heren Jong 2 (H8) Dominic Hollestelle DSW - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Trainen zelf R'burg - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Jurjen Bouwens R'burg - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 KNOTZ Trainingsgroep R'burg
18:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Keeperstraining
19:30 - 21:00 Dames 2 Jolan Heeren Rabo - CD
19:30 - 21:00 Dames 3 Bernhard Thieme DSW - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 (D9) Kai Slaghek DSW - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Dirk Wils
Mark van Lambaart
R'burg
19:30 - 21:00 Heren Jong 1 (H6) Rabo - AB
21:00 - 22:30 Dames 1 Martijn Akkermans
Jolan Heeren
R'burg
21:00 - 22:30 Dames 7 Rabo - AB
21:00 - 22:30 Heren 3 Trainen zelf DSW - CD
21:00 - 22:30 Heren 5 Erik Slaghek DSW - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 1 Jolan Heeren
Martijn Akkermans
R'burg
19:00 - 20:00 Heren 1 Timo van Praagh Rabo - AB Keeperstraining
19:00 - 20:00 Heren 2 Dirk Wils Rabo - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Dirk Wils
Mark van Lambaart
R'burg
20:00 - 21:30 Heren 4 Rabo - CD
 
 
Instagram