Ring Pass Delft
Trainingsrooster
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW E-techniek
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo E-techniek
17:00 - 18:00 Jongens D2 Team Heren 2 R'burg - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Jack Bom
Twan Rethans
R'burg - AB
18:00 - 19:15 Jongens C1 Milan Absil R'burg - CD
18:00 - 19:00 Jongens D3 Wouter Breeman DSW - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Jan Paul Arts R'burg - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Aliaksei Bulat
Christine Arendse
Edwin Bos
Rabo - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Lara de Geus DSW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Anne Heemskerk
Roos Blommaart
Rabo - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 DSW - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Camiel Ravesloot
Gijs Verhagen
DSW - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Lu Holtzapffel Rabo - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Veronique Hanout Rabo - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 Jaïr van Woudenberg
Martijn Saraber
R'burg - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Marit Leijdens R'burg - AB
19:30 - 21:00 Student trimmers Trainingsgroep Stanis Studenten trimmers op Maandag
20:00 - 21:00 Jongens B3 Lu Holtzapffel Rabo - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Daniël Veltman
Justus Leijdens
R'burg - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Robert Kooij R'burg - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 KNOTZ Trainingsgroep R'burg
17:00 - 18:00 Jongens C2 DSW
17:00 - 18:00 Jongens C3 Team JA1 DSW
17:00 - 18:00 Jongens D1 Danouk Stet
Gijs van Heemskerck van Beest
R'burg - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Team MA1 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Team MA2 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Team JA2 DSW
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Lise Bom R'burg - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D7 Eva Barten
Gaby van Haaren
Julia Overbeek
Stanis - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Nathan Vink Rabo - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Milan Absil DSW - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Marieke Poot Rabo - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 David Rijkee Stanis - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Jessica Arts DSW - CD
19:00 - 20:00 Jongens A1 Daniël Veltman
Justus Leijdens
DSW - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Konrad van den Ende Stanis - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Roy Blange Stanis - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A5 DSW - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep R'burg
18:30 - 19:30 Jongens A2 Team Heren 4 R'burg - AB
18:30 - 19:30 Jongens B1 Martijn Saraber
Tobias Kool
Rabo - CD
18:30 - 19:30 Jongens B3 Team Heren 4 Rabo - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Tim Peeters R'burg - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Marit Leijdens DSW - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 DSW - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Robert Kooij R'burg - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Tim Charlier Rabo - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 KNOTZ Trainingsgroep R'burg
17:00 - 18:00 Jongens D2 DSW
17:00 - 18:00 Jongens D3 DSW
17:00 - 18:15 Meisjes A1 Martijn Akkermans R'burg - AB
17:00 - 18:15 Meisjes B1 Marit Leijdens R'burg - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Rabo
17:00 - 18:00 Meisjes D6 DSW
17:00 - 18:00 Meisjes D7 DSW
18:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep Oefen Keeperstraining
18:00 - 19:30 Jongens B2 Nathan Vink Rabo - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Josefien Rots
Milan Absil
DSW - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Wandana Geryszewski Rabo - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Pim Tazelaar Stanis - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jet van Raamt DSW - CD
18:15 - 19:30 Jongens A1 Daniël Veltman
Justus Leijdens
R'burg - AB
18:15 - 19:30 Jongens B1 Jaïr van Woudenberg
Tobias Kool
R'burg - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Stanis - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Danouk Stet
Gijs van Heemskerck van Beest
DSW - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Lise Bom DSW - CD
17:00 - 18:30 Jongens C2 Olaf van Thiel
Patrick Wissels
R'burg - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Maaike de Vries R'burg - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Team Dames 1 Rabo - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Team Dames 1 Rabo - CD
18:00 - 19:00 Jongens C3 DSW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Rilana van der Gaag DSW - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Geert van Kesteren
Jonas van Dam
Rabo - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Ruud Sprock Rabo - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Koen Pool DSW - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Roy Blange DSW - CD
 
 
Instagram